Metropole Zličín slaví 20 let, návštěvníky zve na oslavu

Letos je to již 20 let, co dveřmi Metropole Zličín prošli první zákazníci a mohli se ponořit do výběru z nabídky obchodů světových značek a široké škály služeb. Nákupní centrum zve všechny své návštěvníky, ať s ním přijdou toto jubileum oslavit. 

Metropoli Zličín bude 20 let přesně v pondělí 10. října a na všechny, kdo ji ten den mezi 9:00 a 21:00 navštíví, čekají soutěže, výstava fotografií a také fotostěna, u které se budou moci vyfotit a sdílet s ostatními tento velký den. Za odměnu na ně pak čeká malé překvapení.

Za posledních 20 let se toho hodně změnilo a ani Metropole Zličín není výjimkou. Ti z návštěvníků, kteří byli u otevření, si mohou pamatovat ještě starý design Metropole Zličín – od té doby se vyměnily podlahy, nábytek, infostánek, ale také například osvětlení. Aktuálně se Metropole snaží o udržitelný přístup k životnímu prostředí. Získává například 100 % elektrické energie z obnovitelných zdrojů, od letošního roku využívá na všech pasážích LED světelné zdroje, třídí a recykluje odpad i textil, účastní se rozvoje elektromobility apod. Zkrátka se neustále snažíme naše nákupní centrum zlepšovat tak, aby poskytlo našim návštěvníkům ten nejlepší zážitek a zároveň mělo co nejmenší negativní dopad na prostředí kolem nás. Přestože žijeme v době, kdy se všechno velmi rychle mění, Metropole Zličín zůstává místem, které poskytuje kvalitní možnosti nákupu, služeb a zábavy,“ uvádí Michaela Machovičová, marketingová manažerka Metropole Zličín.

DCF 1.0

Do nákupního centra zavítají ročně miliony návštěvníků, kteří se tam vracejí nejen za nákupy a pohodovou atmosférou, ale také za zábavou a zážitky jako je návštěva multikina, bowlingu, dětského koutku, nebo pravidelných akcí. Ty Metropole Zličín připravuje pravidelně v průběhu celého roku a cílí jak na jednotlivce, tak hlavně na rodiny s dětmi. V minulých letech se zde konalo Mistrovství ČR v lezení na obtížnost na umělé stěně, Skok o tyči, Parkour, FamilyFest, Inspirology. Tento rok měli návštěvníci možnost účastnit se akcí jako byl například Fashion víkend, Jarní a Velikonoční workshopy, SportFest, Sport zóna nebo Festival udržitelnosti. To vše za účasti VIP osobností – sportovců, moderátorů i umělců.

Nadstandardní výhody si mohou užívat návštěvníci, kteří jsou členy věrnostního programu Metropole Zličín. Čekají na ně VIP nabídky a služby, exkluzivní slevy, služba stylistky zdarma nebo třeba dárek k narozeninám.

 

You may also like...