Miele potvrzuje závazek kvality a udržitelnosti, nabízí více než dva roky dodatečné záruky

V roce svého 125. výročí prodlužuje Miele záruční dobu na vybrané jubilejní spotřebiče o 125 týdnů. Při zakoupení jednoho z řady speciálních modelů akční nabídky „125 Gala Edition“ získají zákazníci na spotřebič Miele místo dvou let celkem téměř čtyři a půl roku záruky. Celosvětová kampaň potrvá do září roku 2025.

Prodloužená záruka se vztahuje na všechny spotřebiče řady „125 Gala Edition“. Zákazníkům nevznikají po celou dobu záruky žádné náklady na opravu – s výjimkou závad, které si způsobí sami. Záruka se vztahuje na veškeré náklady na práci a cestovné, jakož i na náklady na náhradní díly. Pokud se oprava již ekonomicky nevyplatí, Miele poskytne ekvivalentní nový spotřebič.

Aktivace dodatečné záruky prostřednictvím aplikace

Kdo chce využít dodatečnou záruku, může ji po nákupu pohodlně aktivovat prostřednictvím aplikace Miele. Zákazníci mohou pomocí aplikace kdykoli zjistit stav záruky svého spotřebiče. Uživatelé mají také neustále přehled o svých domácích spotřebičích: mohou si zkontrolovat stav své pečicí trouby, nebo pokud je spotřebič vybaven kamerou, podívat se například na to, jak daleko je jejich pečeně nebo koláč. Kdo se nechá upozornit prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu, že je prádlo nebo nádobí hotové, může si ušetřit zbytečnou cestu do technické místnosti. Aplikace Miele nabízí také řadu informací o udržitelnosti, například o spotřebě energie a vody u mycích a pracích programů.

Další nabídka k výročí: záruka na 125 měsíců

Pokud zákazníci ocení ještě větší jistotu, můžou využít další nabídku Miele.Každý, kdo si přeje prodloužit záruku na deset let na svůj spotřebič, získá dalších pět měsíců záruky navíc. Na opravy by se pak vztahovala záruka na celkem 125 měsíců. Tato nabídka pro domácí spotřebiče platí od ledna 2024 a končí v září 2025. Více informací o výročí, podmínkách akce a speciálních modelech najdete zde: www.miele.cz/125let.

You may also like...