Mikolas Josef měl první koncert na ulici, prozpíval se až do Lucerna Music Baru

Hudba, která roztančí publikum a rozehřeje ho i po dlouhé zimě, je vlastně lékem. Takový lék našel hudebník, zpěvák, performer Mikolas Josef. Po ohromném úspěchu jeho Vánočního turné 2019 vyléčí charizmatický Mikolas své příznivce a fanoušky ze zimního splínu a fanoušky svou energií probudí 20. a 21. dubna 2020 v kultovním Lucerna Music Baru.

Mikolas Josef, který sklízí úspěchy po celé Evropě, se do paměti a srdce fanynek a fanoušků v České republice zapsal dosud nepřekonaným úspěchem v soutěži Eurovision Song Contest 2018, kde skončil na 6. místě, zatím jako nejúspěšnější Čech.

Ke svému současnému úspěchu se prozpíval přímo z ulice, a to například v Oslu, Zurichu,Hamburku i Vídni. Byl výborný student, zpěvák i model, ale jeho snem byla hudba. A za tím si Mikolas vždy šel.

Loňské Vánoční turné 2019 Mikolase Josefa po čtyřech českých a moravských městech zaznamenalo obrovský úspěch, a to mezi fanoušky i odbornou veřejností. „Zájem fanoušků na vánočním turné byl větší, než jsme čekali a než dovolila kapacita sálů, proto nyní zveme diváky do Prahy na dva jarní koncerty v pražském Lucerna Music baru“, říká Mikolas a s úsměvem a radostí dodává: „Jelikož je tento prostor jak dělaný pro pořádnou party, tak se na ni moc těším. Nejvíc na tu energii, která na koncertech panuje“.

Pro své fanoušky Mikolas chystá jedinečnou show plnou tance a překvapení, kde zazní mimo jiné jeho nejznámější hity jako jsou Lie to me, Me Gusta, Free, Abu Dhabi, Acapella a samozřejmě Colorado, které dobývá žebříčky rádií v Polsku a v Čechách.

V Lucerna Music Baru vystoupí Mikolas Josef za doprovodu své kapely a vokalistů, kteří nadchnou a rozhýbou každého a show se tak určitě zařadí mezi skvělé koncertní zážitky roku 2020. Vstupenky na koncerty v Lucerna Music Baru jsou již nyní v sítích TicketLIVE.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...