Milan Drobný pokřtil své nové CD Moje zem

Začátkem týdne se konal křest novinkového CD Milana DrobnéhoMoje zem“, na kterém se zpěvák vyznává z lásky k české vlasti. Jeho křest přišli podpořit kmotři herec Václav Vydra se svými psími mazlíčky a zavzpomínal, jak ho Milan navštívil na jeho koňské farmě. Dorazil i zpěvák Dalibor Janda se svým klasicky nakřáplým hlasem a jelikož byl oslavenec nemocný, tak mu odvětil, že on to má celý život a Milan jen dnes.  Zpěvačka Petra Černocká, která nedávno oslavila sedmdesátku řekla Milanovi, že je nesmírně šikovný, když se mu v těchto letech ještě chce vydávat CD. Ale zároveň připustila, že sama asi ještě také jedno pro fanoušky natočí.

To Heidi Janků, která se po dlouhodobé nemoci už zase začala ve společnosti objevovat dorazila sama, bez svého čtyřnohého psího přítele, který na ni čekal v autě v nově koupeném svetru a popřála interpretovi hodně invence, z čehož se na křtu rozvinula velmi vtipná debata.

Přišla popřát i hlasatelská legenda Marie Tomsová, která naopak zpěvákovi popřála mimo jiné, ať je stále drobný. Hosty předvánočního času slovem přivítal zpěvák a producent Martin France.

Foto ze křtu CD: Petr Brodecký

Drobný odehrál na party naživo se svou kapelou dva songy a představil přítomným hostům nový videoklip „Tepličáci“, který má na Youtube už přes 3000 zhlédnutí.

Deska se klasicky pokřtila šampusem a rozkrojil se slavnostní dort s podobiznou fotografie z přebalu novinkového CD.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...