Mimořádná akce v kavárnách Starbucks: Dortie’s Vegan

V reakci na rostoucí poptávku po veganských pochoutkách představuje společnost Sweet Delight, a.s. svou novou řadu – Dortie’s Vegan, která láme stereotypy a posouvá hranice ve veganském mlsání.

Veganské dorty se staly neodmyslitelnou součástí světa sladkostí, získávající si srdce nejen těch, kteří se rozhodli pro veganský životní styl, ale i milovníků tradičních dezertů. Tato exkluzivní kategorie dobrot se vyznačuje množstvím zajímavých chutí a kreativními kombinacemi ingrediencí.

Veganské dorty jsou vytvářeny bez použití tradičních živočišných produktů, jako jsou mléko, máslo nebo vajíčka. V dnešní době oslovují nejen vegany, ale i ty, kteří hledají alternativu bez kompromisů na kvalitě. Kvalitní suroviny, od čerstvého ovoce po rostlinné tuky a polevy, jsou pečlivě vybírány tak, aby poskytovaly maximální chuťový zážitek. Kreativní dortoví mistři neustále inovují recepty a experimentují s ingrediencemi, aby vytvářeli lahodné a překvapivé dezerty.

Veganské dorty se také stávají středem pozornosti v restauracích, kavárnách a pekárnách, kde nabízí svěží a moderní alternativu k tradičním dortům. Bez ohledu na to, zda se jedná o oslavu narozenin, svatby nebo jednoduchý večer s přáteli, veganský dort se stává něčím víc než jen sladkým zážitkem – je to projev lásky k dobrému jídlu a respektu k životnímu prostředí.

Pojďte sami vyzkoušet jejich jedinečnou chuť. Společnost Sweet Delight, a.s. ve spolupráci se sítí kaváren Starbucks si pro vás připravila na letošní zimu promo akci, při které můžete lahodný veganský dort ochutnat za jedinečnou cenu! Nabídka je časově omezena, „do vyprodání zásob“. Exkluzivní dort Mango&Pistachio cake láká svým korpusem z karamelových sušenek, vláčným a nadýchaným pistáciovým základem a kousky manga, které vytvářejí jedinečnou chuťovou symfonii.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit Dortie’s Vegan a zároveň být součástí takové vzrušující promo akce v kavárnách Starbucks. Dopřejte si veganskou lahůdku Mango&Pistachio cake, která je k dispozici za báječnou cenu pouze do vyprodání zásob. Nechte se unést nezapomenutelnou chutí, která je nyní vhodná i pro vegany,“ říká Lucie Králová, marketingová manažerka společnosti.

Dortie’s Vegan není jen řada produktů; je to umění spojit lahodné chutě s etikou. Každý dort je pečlivě vyroben z kvalitních, přírodních ingrediencí bez kompromisů… Zahrnuje již zmíněný Mango&Pistachio cake a také veganskou variantu klasického dezertu American brownie.

Společnost Sweet Delight, a.s věří, že Dortie’s Vegan bude oslovovat nejen veganskou komunitu, ale i ty, kteří chtějí objevovat nové a lahodné možnosti ve světě sladkostí. Nová řada je nyní k dispozici ve vybraných kavárnách a od poloviny ledna online také na rohlik.cz.

You may also like...