Mladá fronta vydává knihu Rozčesejme Česko psycholožky Anny Lukešové

Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Rozčesejme Česko s podtitulem Dětské účesy do 10 minut. Autorkou knihy je psycholožka Anna Lukešová.

Psycholožka Anna Lukešová, maminka dvou dcer a lektorka 1. školy účesů, vám poradí, jak na dítě, které se nerado češe, a prozradí úzkou spojitost mezi česáním a psychologií. Originálním způsobem, kterým je přehledný fotonávod či videonávod pod QR kódem, se naučíte 30 účesů a 3 variace každého z nich.

Slavnostní představení knihy se konalo 20. listopadu 2019 v Page café knihkupectví Luxor v NC Palladium. Akcí provázel Vlasta Korec, zúčastnily se Bára Nesvadbová, Štěpánka Duchková, Zdeňka Žádníková Volencová, Kateřina Cajthamlová, a další hosté. 

O knize:
Účes do školy a do školky během chvilky? Jde to! Díky knize Rozčesejme Česko přestává být česání sci-fi! A to jak pro maminky prožívající hektická rána, tak pro ty, kdo si myslí, že mají nešikovné prsty. Hravě tak zvládnete učesat Saturn, Pampelišku, Kobru, Levanduli, Korunku nebo třeba Plavečák či Pavučinu. Kniha nabízí i prostor na fotky, poznámky a v neposlední řadě na pramínek vlasů, a stane se tak věčně živou vzpomínkou na dobu, kdy jste učili své dítě kráse a prožívali s ním tím ty nejněžnější chvíle.

Foto: Petr Brodecký

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...