Mobilní telefon HONOR Magic5 Lite má podle testů DxOMark nejlepší baterii na světě

Při dnešním způsobu používání mobilních telefonů hraje dlouhá výdrž baterie stále důležitější roli. Výkonná baterie chytrého telefonu HONOR Magic5 Lite je podle testů přední světové laboratoře pro hodnocení kvality DxOMark nejlepší baterií ve své kategorii na světě. HONOR Magic5 Lite patří do řady HONOR Magic5, která bude plně představena na veletrhu MWC 2023.

Výdrž baterie je základním kamenem každého chytrého telefonu a zaručuje rozdíl mezi zařízením, které sotva vydrží běžný den, a zařízením, které bez problémů zvládne i tu nejnáročnější každodenní rutinu. I když se na první pohled může zdát, že větší baterie je řešením, velikost není jediným rozhodujícím faktorem. Skutečným měřítkem výkonu baterie smartphonu je to, jak dobře dokáže telefon s touto energií hospodařit.

Také patříte k lidem, kteří se nechtějí kvůli vybitému telefonu omezovat a naplno si užívat svůj denní program? S novým telefonem HONOR Magic5 Lite nebudete muset telefon během dne nabíjet. Obsahuje lehkou, pevnou a kompaktní baterii, která prošla čtyřmi náročnými testy společnosti DxOMark. Musela obstát nejen při simulaci běžného používání, ale také při použití v terénu. Nechyběl ani kalibrační a nabíjecí test.

Zajímavostí testů je jednoznačně způsob, jakým byly provedeny. K testování se použili roboti, kteří byli vybaveni osvětlovacím systémem, jenž simuloval světelné podmínky prostředí domácnosti, venkovních prostor a kanceláře. Chytrý telefon tedy automaticky upravoval svůj jas podle toho, jak se během dne měnilo světlo. Testy začaly o půlnoci, kdy je chytrý telefon plně nabitý. V osm hodin ráno začali roboti chatovat s přáteli, surfovat po sociálních sítích, poslouchat Spotify, sledovat Netflix nebo YouTube. Po čtyřech hodinách aktivního používání během dne smartphone ve 23:30 usnul a další den začal znovu, dokud se baterie nevybila.

Venkovní testovací scénář byl navržen tak, aby simuloval reálné používání a měřil výkon smartphonu HONOR Magic5 Lite v různých situacích. Tento test je navržen tak, aby odpovídal způsobu používání průměrného uživatele. Test byl proveden v Paříži na konkrétní trase, která zahrnovala chůzi, jízdu autobusem, metrem a tramvají.

Výsledky potvrdily vynikající kvalitu baterie HONOR Magic5 Lite. Vydrží více než 3 dny středně náročného používání a její předností je také mimořádná účinnost nabíjení. Díky tomu je HONOR Magic5 Lite ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a výkonné zařízení.

Společnost HONOR vždy poskytovala svým zákazníkům nejlepší uživatelské zkušenosti, protože se zaměřovala na spolehlivost, používala prvotřídní materiály a díky výzkumu a vývoji přinášela inovace v oblasti špičkových technologií. To platí i pro model Magic5 Lite.

You may also like...