Modrá linka důvěry rozšířila kapacity telefonní linky i online chatu, odborníci jsou připraveni na krizové situace

V posledních dnech jsme zaznamenali nárůst hovorů s tématikou koronaviru, který v mnohých lidech vyvolává úzkost, strach z budoucnosti a další negativní emoce, na které nemohou nebo nechtějí být sami. Kontaktovat nás ale mohou i lidé, které trápí ještě i jiné obtíže a těžkosti.

Vzhledem k současné situaci způsobené COVID-19 bychom chtěli pomoci tím, co umíme nejlépe, a proto od pondělí 16. 3. 2020:

  • každý všední den od 12 do 21 hodina o víkendu minimálně od 18. do 21. hodiny posilujeme provozní dobu  chatové krizové pomoci dostupné na
    https://chat.modralinka.cz 
  • k dispozici je rovněž nové telefonní číslopro účely krizové pomoci v tomto nouzovému stavu, a to  731 197 477   –  v klasické provozní době každý den od  9 do 21 hodin.
  • stále lze psát i na help@modralinka.cz
  • vkládat e-maily do https://chat.modralinka.cz/wms/login.php
  • každý den od 9 do 21 hodin pro kontakt zůstává v provozu telefonní číslo 608 902 410 a Skype modralinka 

Veškeré další možnosti či úpravy poskytování naší distanční krizové pomoci budeme sdělovat prostřednictvím  www.modralinka.cz či na našem Facebooku.

Jsme tu pro ty lidi, kteří se cítí v krizi, ať je důvodem COVID-19 nebo cokoliv jiného.

 „Nebojte se zavolat či napsat, nemusíte na to být sami,“ uzavírá informace o aktuálním dění  a službách ředitelka Modré linky .

Modrá linka poskytuje linku důvěry (krizovou telefonickou pomoc) již více než 25 let. Volat, posílat e-maily, chatovat mohou lidé, kteří se cítí v obtížné životní situaci odkudkoliv a bez omezení věkem.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...