Multikino CineStar Centra Černý Most otevírá unikátní promítací sál Theatre DeLuxe

Nové plátno o velikosti 155 m2, unikátní laserová 4K promítačka s maximálním pokrytím barevného spektra, 55 reproduktorů Dolby Atmos pro ten nejlepší prostorový zvuk, dynamické LED osvětlení po stranách sálu a sklopné sedačky s pohodlným polstrováním. Multikino CineStar otevírá nový sál Theatre DeLuxe exkluzivně v Centru Černý Most.

Po několikaměsíční odmlce a letních prázdninách se v hlavním městě naplno rozjíždí kulturní program. Diváky a posluchače na podzim čeká řada odložených divadelních premiér, vernisáží a koncertů. K životu se ale probouzí i filmový průmysl a do kin začínají opět přicházet očekávané české novinky i hollywoodské trháky. Právě ty si nejlépe vychutnáte v novém kinosále multikina CineStar na Černém Mostě, který se od konce srpna pyšní označením Theatre DeLuxe.

Obraz v nejvyšší možné kvalitě na obřím plátně

Nové plátno typu Perlux HiWhite se rozepíná přes celou čelní plochu stěny kinosálu Theatre DeLuxe a je uzpůsobeno pro nejmodernější laserové projektory. Ten v kinosále samozřejmě také nechybí. Spojení speciálního plátna a špičkového projektoru Christie CP4330-RGB tak divákům nabízí v současnosti nejvyšší dosažitelnou kvalitu obrazu díky nezkresleným pozorovacím úhlům, maximálnímu kontrastu, hloubce detailů a zobrazení až 76 % viditelného barevného spektra.[1]

Pohlceni v centru dění

Jako součást každé scény se budete cítit díky 3D prostorovému ozvučení nejvyšší současné kvality Dolby Atmos. V kinosále Theatre DeLuxe Centra Černý Most se skrývá hned 55 jednotlivých reproduktorů, které jsou s velkou přesností rozmístěny nejen po stranách sálu, ale i na jeho stropě a za plátnem. Dolby Atmos umožňuje oproti starším zvukovým formátům přidat kromě šířky a hloubky i třetí, vertikální dimenzi. Realistický obraz tak doplňuje neméně realistický zvukový zážitek.                                     

Vylepšením prošlo i boční osvětlení sálu. LED čipy v ambientních pásech nově fungují samostatně a není proto nutné, aby celý pás svítil jen jednou barvou. Obraz na okrajích plátna je díky tomu v reálném čase přirozeně protahován dále do prostoru sálu po celé své šířce.

Posezení jako na trůnu

Kinosál Theatre DeLuxe se dočkal i prémiových sedaček se sklopnou opěrkou zad, otočným stolkem pro odložení občerstvení a pohodlným polstrováním, přinášejících maximální komfort každému z celkového počtu 370 diváků.

Nové možnosti sálu Theatre DeLuxe si nejvíce užijete při spektakulárních snímcích, jakým je například novinka Tenet světoznámého režiséra Christophera Nolana. Program multikina CineStar a podrobné informace o novém sálu Theatre DeLuxe najdete na webových stránkách www.cinestar.cz.

[1] Pro srovnání: současný standard DCI-P3 pro digitální kina zobrazí cca 46 % viditelného barevného spektra.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...