Muž roku David Pleva bezpochyby patří mezi nejpřitažlivější české muže

Finalista Muže roku 2022 David Pleva (27) slaví jeden úspěch za druhým. Na světové soutěži Man Supermodel World se umístil na skvělém třetím místě a získal i titul Best body. Na nedávném mistrovství světa v naturální kulturistice obsadil krásné páté místo. A že je v opravdu úžasné formě dokázal i na svém posledním focení, které testosteronem jen srší.

Samý sval, pot, roztříštěné sklo, autovraky a trochu toho nebezpečí a adrenalinu – to jsou fotky hodné pořádného chlapa. Sexy focení si však žádá i adekvátní outfit, tento byl sice pro Davida každodenní rutinou, ale kostkovaná vesta, montérky a pracovní boty industriální atmosféru dokonale podtrhly.

„Špíny a těžké práce se nebojím. Nejsem žádná princezna. Bavilo mě rozbít pár aut, lézt po vracích a dostat se dokonce do vyhořelého auta. Všude byly střepy, ale vyvázl jsem jen s několika oděrkami,“ pochvaloval si focení David. Za objektiv se postavila fotografka Stanislava Tylmanová, která s Davidem nefotila poprvé. „Objevila jsem ho před dvěma roky na Instagramu jako krasavce z fitnessu. Od začátku byl naprosto skvělý. Jeho fotky měly vždy neskutečný úspěch. Je velmi fotogenický, a to nejen díky své postavě. A co se více hodí k takovému chlapovi, než rezavá auta a palice?“  uzavřela nadšená fotografka.


Je pravda, že Česká republika oplývá kráskami a je tím dokonce i vyhlášená. Nicméně pohledný muž také stojí za zmínku, o to víc, když dobře ví, jak se o sebe starat. David je vystudovaný nutriční specialista a fitness trenér. Kromě toho, že mu příroda nadělila přitažlivý zevnějšek, je i manuálně zručný. Pracuje v rodinné zámečnické firmě a vyrábí například industriální nábytek. Patří také mezi otužilce, takže mu mrazivé počasí na focení vůbec nevadilo, naopak mu přidalo na sexappealu. 

You may also like...