Na Slunečné bylo veselo, Eva Josefíková oslavila narozeniny

Herečka Eva Josefíková coby Denisa Kánská oslavila své jednatřicáté narozeniny s kolegy a štábem přímo na natáčení Slunečné. Překvapení v podobě dortu, květin a dárkového koše si užila, ale jak sama tvrdí – ten nejkrásnější dárek už dostala a pár měsíců ho nosí pod srdcem.

Dětské narozeninové oslavy bývaly pro Evu Josefíkovou ve znamení dortu a barbín, dnes ale raději dostává praktické dárky – nebo něco pro miminko, které je na cestě. „Maminka vždy upekla piškotový dort s ovocem, a krémem na něj vykouzlila danou číslovku. Sfoukávala se svíčka, vždy jsem se vyšňořila, sestra mi zaplétala copánky a dostávala jsem barbíny nebo nějaké oblečky na ně. Byla jsem hodně spokojená,“ vzpomíná na oslavy herečka, která v požehnaném stavu stále natáčí seriál a prozrazuje, jaký dárek v životě byl ten nej.

„Nejhezčí jsem dostala letos a byl to vlastně i dárek vánoční.. takový dlouhotrvající,“ usmívá se Eva Josefíková. „Loni jsem třicátiny slavila v Thajsku. Oslava byla perfektní a s kamarády, které jsem si tam za tu dobu, co jsem tam byla, našla. Kamarádi a rodina mi z Česka poslali asi čtyřicetiminutové video plné gratulací. Byla jsem dojatá. Taky jsem jedny narozeniny slavila ve Vietnamu v Hanoji,“ popisuje své nezapomenutelné oslavy. Dnes je Eva ráda za to, že je vše v pořádku, a ideální narozeninový dárek letos vidí v čistě praktických věcech. „Teď už si přeji věci, jako je kuchyňský robot a výbavička, protože mám pocit, že nic nepotřebuji a štafeta v dárcích je předána někomu jinému.“

  Foto: FTV Prima

You may also like...