Na trh přichází prvotřídní rum Caracas Club z Venezuely

Chtěli jste se někdy procházet po vyhřátém bílém písku za poslechu uklidňujícího šplouchání Karibského moře? S novinkou od Premier Wines & Spirits se vám to podaří. Seznamte se s prvotřídním rumem Caracas Club.

Ač je Česká republika rozmanitá a krásná země, pokud toužíte po slaném mořském vzduchu, musíte se vypravit do vzdálenějších krajin. Jestli si však atmosféru slunného Karibiku chcete dopřát v klidu domova, sáhněte po rumu , novince, kterou na český trh přináší Premier Wines & Spirits. S každým douškem si budete připadat jako na té nejkaribštější pláži světa.

Rum Caracas Club pochází z daleké Venezuely a svou domovinu vám umožní řádně vychutnat. Na jazyku i v nose vás pošimrá kakao, banány, fíky a mix citrusových plodů. Jediný doušek vás přenese do venezuelských údolí a na třtinová pole. Jedná se o jedinečný chuťový zážitek, chuť je hladká a perfektně vyvážená k dokonalosti.

Rum je vyráběn z blendu 8- a 10letých těžkých i lehčích rumů, které poctivě zrály v  sudech ze dřeva bílého dubu, v nichž se původně stařil bourbon. Perfektně vyvážený proces kvašení, destilace a zrání, to vše navíc v jedinečných podnebných podmínkách karibských tropů umožňuje rumu Caracas Club promítnout do chuti i vůně samotné srdce Venezuely.

V nabídce jsou dvě verze, a vy si tak můžete vybrat, kterou upřednostníte, nebo zda ochutnáte obě. V aroma rumu Caracas Club Añejo 8 años ucítíte vanilku, koření, oříšky a dřevo, v ústech pak rozeznáte opět sladké koření, oříšky a dřevité tóny. V případě rumu Caracas Club Nectar vás dostane vůně švestek a rozinek za doprovodu kakaa, koly a flambovaných banánů a fíků. Tento nádech se prolíná i do chuti, doplněné ještě lehkým kouřovým nádechem.

Obě rumové novinky z Venezuely naleznete na webu společnosti Premier Wines & Spirits.

You may also like...