Na Václavském náměstí se dnes otevírá umělecká expozice Selfie Market

Selfie Market, nová výtvarně zábavná interaktivní expozice, se pro návštěvníky poprvé otevírá na Den dětí, v pondělí 1. června 2020. Jde o první zábavní centrum v České republice specializované na selfie, v jehož expozici návštěvníci naleznou padesát interaktivních scenérií rozkládajících se na ploše 700 m2, včetně malé kavárny s krásným výhledem přímo na Václavské náměstí.

Návštěvníkům bude umožněno stát se doslova součástí expozice a zachytit si na svůj mobilní telefon zábavné momentky, které poté mohou sdílet s přáteli, rodinou nebo na svých sociálních sítích. Jednotlivé scény poskytnou návštěvníkům možnost cestovat časem a prostorem, na exotická místa, k historickým památkám, stát se součástí scén jejich oblíbených filmů nebo se dokonce neobyčejným způsobem v připravených designových zátiších setkat s uměleckou instalací světově uznávaných brandů a harmonicky tak splynout s prostředím svých oblíbených značek.

Jakub Bechyně, spolumajitel a výtvarný ředitel Selfie Marketu, který je zároveň také spolumajitelem Illusion Art Muzea na Staroměstském náměstí v Praze, si všiml zjevné díry na pražském trhu: “Praha vždy měla dostatek umění, historie i kultury, které mohla nabídnout jak svým obyvatelům, tak turistům. Stále zde však byl jakýsi nedostatek zábavy formou interaktivního zážitku spojeného s uměním a kulturou, které bychom našli v jiných evropských metropolích. Naše expozice zahrnuje nejen práci známých street-artových umělců, sochařů a filmových scénografů, ale je jedinečná i tím, že umožňuje návštěvníkům stát se hvězdami scény samotné.”

Kromě scén známých výtvarníků najdou návštěvníci v Selfie Marketu také speciálně vytvořené expozice výběrových značek. Radka Hanifro, Senior Brand Manager světově proslulé značky šampaňského Veuve Clicquot, prezentaci značky komentuje slovy: “Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik bublinek obsahuje jedna láhev šampaňského? Odpověď na tuto otázku naleznete v Selfie Marketu v naší interaktivní scéně plné třpytivé krásy, požitku a radosti.” Hravý přístup k umění, kultuře a sociálním médiím přijaly ve svých expozicích Selfie Marketu za své značky jako Moët Hennessy či Malai, ale návštěvníci se mohou těšit i na selfie scény českých umělců jako je například český módní návrhář Dominik Plešinger. Právě v době, kdy se podniky začínají znovu otevírat široké veřejnosti, bude návštěvníkům umožněno spojení se známými značkami osobně prožít.

Tým Selfie Marketu je připraven vřele přivítat všechny návštěvníky, kteří prahnou po objevování světa netradičním a zábavným způsobem, a nabídnout jim profesionální radu v tom, jak vytvořit nejlepší fotografie pro jejich profily na sociálních sítích.

Selfie Market, sídlící na adrese Václavské náměstí 11, Praha 1, bude od 1. června otevřen denně od 10:00 do 20:00. Své prostory také nabídne k dispozici pro pořádání soukromých akcí a focení.

Foto: Selfie Market

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...