Nakladatelství Euromedia představuje první novinky letošního roku

V prvním lednovém týdnu vychází nový thriller oblíbené americké spisovatelky Lisy Gardnerové s názvem Hledej mě. Pokud do nového roku vstupujete s předsevzetími týkajícími se změny životního stylu, možná vás osloví novinka německé herečky a lektorky jógy Sarah Storkové s názvem Fittness jóga.

Lisa Gardnerová– Hledej mě

Dům pětičlenné rodiny je momentálně místem činu: čtyři z nich jsou brutálně zavražděni, zbývající – šestnáctiletá dívka – zmizela. Měla štěstí a podařilo se jí uniknout? Nebo je její zmizení důkazem něčeho děsivého? Případ vyšetřuje detektiv D. D. Warrenová, ale i mstitelka Flora Daneová. Ačkoli každá z nich vnímá spravedlnost jinak, musí společně sledovat stopy, které tu po mladé ženě – ať už je oběť, nebo podezřelá – zůstaly.

Američanka Lisa Gardnerová je známá především jako autorka krimi románů a thrillerů, pod pseudonymem Alicia Scottová ovšem vydává i romány pro ženy. Její knihy vycházejí ve 30 zemích po celém světě, počet prodaných výtisků, jichž je více než 22 milionů, a především nesporné kvality jejích napínavých příběhů – Tess Gerristenová ji nazvala Mozartem mezi spisovateli thrillerů – rozhodně řadí Lisu Gardnerovou k současné světové špičce žánru. Vydává nakladatelství Kalibr.

Sarah Storková – Fittness jóga

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů, vyrýsovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy? Vyzkoušejte fitness jógu, která je ideálním nástrojem k procvičení celého těla. Tím, že aktivuje a zapojuje hluboké svalstvo, tělo posiluje a zvyšuje jeho pružnost a ohebnost. Rovněž povzbuzuje kardiovaskulární systém, což současně podporuje látkovou výměnu a urychluje spalování tuků. V knize najdete více než 80 účinných cviků na posílení různých oblastí těla. Ať už budete chtít zpevnit a posílit paže, břicho, nohy a hýždě, podpořit metabolismus, zlepšit formu vysoce intenzivním tréninkem HIT či si dopřát dokonalé uvolnění po pracovním stresu – s touto knihou můžete ze sebe dostat všechno a maximalizovat svůj výkon a energii. Vydává nakladatelství Esence.

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...