Nejrychlejší poštmistrovou je vedoucí pošty v Praze 5 Řeporyjích

Mezi velmi populární osobnosti v Praze 5 Řeporyjích patří zdejší vedoucí pošty paní Renata Pazderová. Nejedná se jenom o stále usměvavou dámu a osobu která ochotně pomůže a poradí, ale o velikou sportovkyni. Je totiž mistryní  České republiky v amatérském terénním triatlonu žen pod názvem Xterra. Zkušenosti uplatní i v zaměstnání, nemá problém v případě potřeby skočit na kolo a doručit zásilku zákazníkovi! Triatlon však není jen jízda na horském kole terénem na vzdálenost 32 km, ale i běh na 10 km terénem a plavání na 1,5 km.

A na takovéto sporty už musí být dispozice a vůle. Tu ona má a tak se letos zúčastnila mistrovství světa v tomto sportu v USA . Výsledek: 12. místo na světě mezi „amatéry“ , kteří mnohdy nedělají nic jiného než pořád trénují.

Ale aby můj výčet jejich úspěchů nekončil, závěrem sezóny si ještě zazávodila v závodě Doksyrace. A ten byl opravdu tvrdý. 90 km silniční kolo, 21 km běh a 1,9 km plavání. Byla ve své kategorii nejstarší závodnice, ale skončila na „bedně“.  3. místo je obrovský  úspěch a odráží její obrovskou houževnatost. Tak se není co divit, že jí všichni v Řeporyjích držíme palce.

Vladimír Jindřich

You may also like...