Nepodceňujte výběr pelíšku pro psího kamaráda

Na gauči a v posteli ten pes spát nebude, řekl jednou člověk, co nikdy neměl psa. Po čase každý pejskař, jestliže nemá srdce z oceli, trochu obměkne. A pak se může stát, že pes spí kdekoliv jinde než v pelíšku. Někdy to ovšem nemusí být pro psa zdravé, nepodceňujme proto výběr kvalitního odpočinku pro naše čtyřnohé parťáky.

Obzvláště majitelé menších plemen dovolí svým mazlíčkům spát na gauči, v posteli či kdekoliv jinde. Mnohdy ale neví, že mohou zadělat svému psovi na zdravotní problém. Některá plemena jsou náchylná na onemocnění kloubů či páteře. Každodenní výskoky na pohovku či postel mohou být pro ně velmi nebezpečné. Snažte se to psovi zakázat anebo mu pořiďte speciální rampu, při které pohybový aparát není tolik namáhán. Každý pes by měl mít své místo, kde bude mít svůj pelíšek pro odpočinek a spánek. Ovšem není pelíšek jako pelíšek.

Kvalita na prvním místě 

Než si pořídíte domů štěně, tak kromě hraček a krmiva byste neměli zapomenout na pelíšek. Jeho výběr, ale nepodceňujte. „Majitelé psů mnohdy vybírají pouhým okem, zda se jim pelíšek líbí či nikoliv. Nejenže ho mohou po nějaké době vyhodit, ale není funkční a pes si v něm neodpočine. Správný pelíšek by měl mít kvalitní výplň, ideálně matraci či paměťovou pěnu. Povrch by měl být voděnepropustný a pratelný, pro snadnou údržbu,“ doporučuje Martin Pučálka ze společnosti Krmiva Pučálka a dodává. „Skvělou volbou jsou krásné designové pelíšky značky Aminela, které tvoří deset centimetrů vysoká matrace s kvalitní výplní.“ V případě štěněte vybírejte pelech rovnou v takové velikosti, aby měl pes pohodlí i v dospělém věku.  Jestliže pes prodělal operaci kloubu či páteře, měli byste se poohlídnout taktéž po kvalitním pelechu ideálně s paměťovou pěnou či matrací.

Na cesty jedině bezpečně a pohodlně 

Cestujete často a berete svého psa s sebou? Správně by měl být pes připoután pásem na zadních sedadlech automobilu anebo ještě v lepším případě v zavazadlovém prostoru, kde je v bezpečí. Kromě vhodné zábrany mezi zavazadlovým prostorem a prostorem s posádkou dopřejte svému mazlíčkovi pohodlí v podobě kvalitního pelíšku, ideálně matrace, která obsahuje kvalitní výplň. Takovou matraci můžete použít nejen do zavazadlového prostoru automobilu, ale i do cestovní klece. Pes bude mít tak i pohodlí na cestách.

Tipy na kvalitní pelíšky AMINELA:

Kulatý pelíšek AMINELA FULL COMFORT

Elegantní a pohodlný pelíšek s kvalitní výplní z paměťové pěny si zamilují vaši psí i kočičí mazlíčci díky hebkému, přesto odolnému potahu. 100% pohodlí zaručí i kvalitní výplň z paměťové pěny, která se přizpůsobí a vytvaruje dle potřeb vašich mazlíčků. K dostání v hnědé, modré, šedé, červené anebo i oranžové barvě. Vybírat můžete z rozměrů 50 /12 cm a 60/15 cm. Zakoupit jej můžete od 690 Kč na www.krmiva-pucalka.cz.

AMINELA pelíšek s okrajem

Po dlouhé procházce, výletu či sportovních aktivitách svému psovi každý majitel chce dopřát ten nejlepší odpočinek. Takový pelíšek by měl být pohodlný pro psa, dostatečně přizpůsobený jeho váze tak, aby se preventivně předcházelo otlačeninám kloubů a proleženinám a zároveň designově pěkný a doplňující interiér. Aminela pelíšek s okrajem toto vše maximálně splňuje! Tento pelíšek je dalším krokem k pohodlí našich psích mazlíčků. Skládá se z elegantní matrace s kvalitní výplní a praktického a pohodlného okraje pro větší pohodlí s výplní drtě paměťové pěny. Pelíšek je možné využívat jako komplet matrace s okrajem, nebo okraj sejmout ze suchých zipů a využít pouze lepší jednoduchou matraci v případě např. cestování se psem. Pelíšek je pohodlný, bezpečný a díky jednoduchému avšak pěknému designu i vhodný do jakékoliv domácnosti. Stejně jako ostatní produkty Aminela jsou i pelíšky výhradně české výroby! K dostání v hnědé, modré, šedé, červené anebo i oranžové barvě. Vybírat můžete z rozměrů 80×60 cm, 100×70 cm a 120×80 cm. Zakoupit jej můžete od 2 190 Kč na www.krmiva-pucalka.cz.

 

You may also like...