Nové kadeřnické Studio flanér bylo otevřeno na Hradčanech

Návštěva kadeřníka může být mnohem více než jen nezáživným časem stráveným na kadeřnickém křesle. Může být příjemně nostalgickým osvěžením atmosférou první republiky, inspirativním setkáním se současným uměním, vítaným relaxem ve všednodenním shonu… zkrátka může být ZÁŽITKEM. Vydejte se za ním do nového kadeřnického Studia flanér. Vzniklo přebudováním jednoho z původních prvorepublikových bytů, v domě v Loretánské ulici 13, v němž několik let žila Alice Masaryková, pár kroků od Pražského hradu. V prostoru s autentickým geniem loci se propojují profesionální kadeřnická péče, design, umění a móda.  

Naší ambicí je posunout klasické služby kadeřnictví na nadstandardní úroveň. Nabízíme individuální kompletní balíček – postaráme se o make-up, vlasy a fashion styling. K tomu se snažíme podporovat talentované mladé umělce. Mohou u nás vystavit svá díla, uspořádat vernisáž a zároveň našim zákazníkům zprostředkováváme setkání s jejich tvorbou.  Dále je v plánu například večerní stříhání při svíčkách a s živou hudbou. Věříme, že neobvyklé vjemy vyvolávající emoce stvoří nevšední zážitek na úrovni, za kterým se k nám klienti budou rádi vracet, protože jej jinde nenajdou,“ přibližuje koncept Studia flanér jeho majitel, fashion stylista Dominik Merrel.

Neotřelý koncept Studia flanér, které se rozjíždělo v nelehké covidové době, je patrný na první pohled. Kontrast výrazného barokního nábytku a nejnovějších vydání módních magazínů, vůně výběrové kávy, kterou tady servírují, umělecké objekty rozmístěné v prostoru. Vše přirozeně splyne v jeden smysluplný celek.  Zákaznicím a zákazníkům se věnuje tým zkušených profesionálů, kteří mají styl a perfektně ovládají své řemeslo. Při své práci používají výhradně kvalitní kosmetiku tak, aby vlasy a pokožka dostaly optimální péči.  Zásadou je individuální přístup a respekt k názoru či přání klienta.

A co vlastně znamená slůvko flanér v názvu studia? Odpovídá Dominik Merrel: „Flanér je označení pro člověka, který se bezcílně prochází městem, povídá si se známými a sbírá zážitky – často jde o umělce, který tak získává inspiraci. Tenhle výraz je neodmyslitelně spjat s Paříží a jejími krytými pasážemi, odkud také čerpáme inspiraci pro náš salón.

Studio flanér provozuje vlastní e-shop. Vedle přípravků k péči o vlasy a tělo prodává také oblečení či doplňky od oblíbených lokálních umělců i designové kousky do interiéru. Výtečným tipem na dárek jsou vouchery na služby Studia flanér.

You may also like...