Nové prodejní místo Waterdrop v obchodním centru Chodov

Stánek Waterdrop v obchodním centru má pro své zákazníky připravené speciální nabídky, prodej zvýhodněných setů i možnost dárkové balení. Obsluhující personál je připraven sdělit podrobnější informace a popovídat si o nabízených produktech. Zákazníci si budou moci koupit i „Drop to go“ a udělat si vlastní mikrodrink na cestu do ekologických 100 % rozložitelných papírových kelímků.

Rodiče a jejich děti potěší spolupráce s hračkářstvím Bambule. Aktuální akce budou vždy zveřejněné na sociálních sítích Watedrop a Bambule. Plánovaná je například bojovka „najdi si svou odměnu“, při které budou úspěšní řešitelé odměněni dárkem.

Myšlenka, která přišla z nebes

Není tomu tak dávno, co byl mladý muž na cestě letadlem na jedno z jeho častých jednání. Martin byl téměř pořád na cestách, chtěl se starat o své zdraví a redukovat nápoje s cukrem nabízené na palubě letadla. OK, potom tedy voda! Bez ničeho. 

Právě v tu chvíli se zrodil nápad na kapsle Waterdrop. Unikátní mikrodrink v kapsli, který představuje alternativu ke slazeným nápojům v plastu. Jedna kapsle ochutí až 600 ml vody, bez zbytečného cukru a chemie. Obsahuje navíc  řadu vitamínů a antioxidantů. A je tak malá, že ji můžete vzít všude s sebou.

Malá kostka s velkým efektem

V malé kostce jsou zabalené ty nejlepší a nejzdravější ingredience z celého světa: acai z Brazílie, asijský ženšen, moringa z Indie nebo africký baobab. Waterdrop – kostka bez cukru je plná toho nejlepšího, co svět nabízí a dodává vodě lahodnou chuť plnou botanických výtažků a extraktů ze superpotravin a navíc zcela bez cukru. Je tak vhodná pro diabetiky, těhotné, ale i děti.

Ušetří až 97 % plastu

Ve svém portfoliu nabízí Waterdrop kromě kapslí k ochucení vody také skleněné lahve (například od rakouské návrhářky Leny Hoschek), termolahve nebo bambusová brčka. Kapsle podporují nejen v dodržování pitného režimu, ale mají i pozitivní dopad na odpadové hospodářství. V balení po dvanácti kapslích je množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové lahve. „Jsme hrdí, že kapsle snižuje produkci odpadu o 97 % oproti klasické PET lahvi,“ uvedla ředitelka společnosti Waterdrop pro Českou a Slovenskou republiku Kateřina Navrátilová.  Ve společnosti Waterdrop se snaží v každém kroku výroby produktu dbát na sociální a environmentální aspekty. Rostliny se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Při rozvozu k zákazníkům využívají služeb dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Pro kompletaci papírových obalů využívá pracovní síly v chráněné dílně.

Nahrazením standardních PET lahví drinky waterdrop lze snížit plastový odpad o 95 %  a zároveň snížit uhlíkovou stopu díky nízké převozní váze kapsliček. Zdravý pitný režim nabízí Waterdrop  nejen pro jednotlivce, ale také pro firmy. V současné době spolupracuje společnost Waterdrop například s Porodnicí Podolí, kde je součástí programu „Motherbox nosí čáp“ nebo s firmami JLV a.s., Toka a.s., Bonteque s.r.o., ČSOB a další.

Více na www.waterdrop.cz

You may also like...