Nové těstoviny a omáčky s vůní Itálie pod značkou Vitana Prima Cucina

Výlet ke Středozemnímu moři zatím neplánujete, ale přesto byste si chtěli na talíři vychutnat kousek Itálie? S produkty Vitana Prima Cucina nemusíte nikam dlouze cestovat, stačí jen skočit do nejbližšího supermarketu a italský pokrm si můžete připravit z pohodlí domova. Oběd inspirovaný italskou kuchyní tak vykouzlíte do čtvrt hodiny. Těstoviny od Vitana Prima Cucina pocházejí přímo od italského výrobce s dlouholetou tradicí a vyrobeny jsou ze 100% semoliny. U omáček Vitana Prima Cucina, vyrobených z kvalitních drcených rajčat, si můžete vybrat hned z pěti různých variant, v nabídce jsou i dvě smetanové verze.

Z výzkumu agentury Kantar vyplývá, že minimálně 62 % zákazníků těstoviny kupuje několikrát měsíčně, hotovou omáčku si k nim zakoupí alespoň jednou za měsíc 43 % zákazníků.[1] Vitana reaguje na poptávku a svou nabídku přílohových produktů rozšiřuje o těstoviny a hotové omáčky. Těstoviny Vitana Prima Cucina jsou vyrobené ze 100% umleté tvrdozrnné kvalitní pšenice přímo v Itálii, neobsahují vejce, a jsou tak vhodné i pro vegany. Hotové rajčatové a smetanové omáčky jsou inspirované Itálií, ale chuťově uzpůsobené preferencím českého spotřebitele.

„U omáček klademe velký důraz na jejich kvalitu, omáčky od Vitana Prima Cucina proto obsahují drcená rajčata namísto rajčatového pyré,“ říká Petra Žuffová, produktová manažerka společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko. „Nové těstoviny Vitana Prima Cucina pocházejí z italské rodinné firmy s tradicí od roku 1947, která pro jejich výrobu používá kvalitní tvrdou pšenici Trinicum durum,“ dodává Žuffová.

V rámci kampaně bude na léto v televizi nasazen reklamní spot. Produkt bude podpořen také in-store komunikací, online komunikací a speciálním promem o hodnotné ceny.

Produktová řada Vitana Prima Cucina zahrnuje:

  • 6 druhů těstovin Vitana Prima Cucina – Macaroni, Farfalle, Fusilli, Penne, Spaghetti, Stortini
  • 5 druhů rajčatových omáček Vitana Prima Cucina – Arrabiata, Olive & Basilico, Napoletana, Bolognese, Basilico
  • 2 druhy smetanových omáček Vitana Prima Cucina – Carbonara, 4 Formaggi

[1] Kvantitativní výzkum, Kantar, 501 respondentů, březen 2021

You may also like...