Nové zastoupení automobilů DS bylo otevřeno v Brně

DS Automobiles je prémiová značka, kterou automobilový fanoušek vnímá od roku 2009, kdy se označení DS objevilo jako luxusní divize automobilky Citroën, od níž se o šest let později úplně osamostatnila a začala vyrábět své vlastní modely. DS vyjadřuje zkratku slov Different Spirit nebo Distinctive Series, ale zároveň také odkazuje na dnes již legendární novátorský model Citroën DS 19 z roku 1955. 

Značka DS se orientuje na prémiový segment a všechny automobilisty, kteří hledají designovou a zároveň i technologickou alternativu k zavedené a již tradičně vnímané konkurenci. Současná modelová řada zahrnuje dvě prémiová SUV – DS 3 Crossback a větší DS 7 Crossback, jež zaujmou avantgardním designem, luxusním zpracováním, prvotřídními materiály i bohatou výbavou plnou nejmodernějších technologií. Všechny tři atributy podtrhují styl, kterým se francouzská značka DS Automobiles chce prezentovat. DS je součástí koncernu PSA (Peugeot Société Anonyme), kde stojí na vrcholu jeho nabídky, přičemž představuje nekompromisní komfort a výjimečné pocity z jízdy za volantem.

Pro nebývalý zájem zákazníků se české zastoupení DS rozhodlo rozšířit dostupnost svých vozů na Moravě – vedle severní Moravy i na jižní Moravu, kde otevřelo v Brně ve spolupráci s partnerskou společností Carling Auto novou pobočku, která zpříjemní a usnadní přístup zákazníků z tohoto regionu k modelům a službám značky DS. Společnost Carling Auto je zkušeným prodejcem a servisem automobilů značky Citroën, zároveň má významné aktivity v oblasti obchodu a servisování pneumatik. V prodeji nových vozů DS bude pracovat pod vedením DS Store Praha.

V Brně si nyní zákazníci budou moci nejen nechat opravit svůj vůz DS, objednat náhradní díly či příslušenství, ale také si vyzkoušet a zakoupit všechny modely DS 7 Crossback a DS 3 Crossback včetně nejnovější plug in hybridní či elektrické verze e-Tense. Samozřejmostí jsou i prémiové služby DS Only You: DS Assistance, aplikace My DS, DS club Privilege nebo DS Valet, což je služba pick up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu DS, kdy si servis pro vozidlo dojede, nabídne náhradní vůz a opravený vůz zase přistaví na místo určené klientem. Tuto službu DS Valet je možné využít také pro doručení nového vozu DS na adresu dle přání zákazníka.

Bohumil Brejžek
Foto: Bohumil Brejžek a DS

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...