Nově zmodernizovaný outletový obchod Helly Hansen je otevřen

V pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet v půli května otevřel nově zmodernizovaný obchod norské sportovní značky Helly Hansen. Zákazníci tak mohou na ploše 140 m² vybírat z rozšířeného sortimentu sportovního oblečení, obuvi a outdoorového vybavení.

Nově zrekonstruovaný obchod v pražské Fashion Aréně poskytuje zákazníkům oproti předchozí prodejně daleko širší výběr dámského, pánského i dětského sortimentu. Subtilní kovové konstrukce doplněné policemi ze světlého dřeva navíc dodávají obchodu industriální nádech, který nechává vyniknout barevné kolekce značky. „Při nákupu sportovního vybavení a oblečení potřebují zákazníci prostor pro důkladné vyzkoušení. Proto jsme zachovali velkorysou plochu prodejny, nakupující tak mají daleko větší komfort a obchodní asistenti se mohou věnovat zákazníkům ještě důkladněji,“ doplňuje Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

První unikátní nepromokavou bundu značky Helly Hansen ušil společně se svou ženou zkušený námořník Helly Juell Hansen již v roce 1877. Ty byly vyrobeny z hrubého plátna napuštěného lněným olejem a ihned se staly hojně vyhledávaným oděvem. V následujících dekádách pak značka přinesla na trh řadu inovativních materiálů a technologií jako Linox nebo Helox. Ty způsobily revoluci v nepromokavosti oděvů jak civilních, sportovních, tak i profesních. Toto vše je pro značku ostatně charakteristické dodnes.

You may also like...