Novou Toyotu Yaris je možné vidět díky aplikaci do mobilních telefonů

Zákazníci už nemusí čekat, až dorazí nový vůz do showroomu, aby si prohlédli nejen jeho tvary, ale i ty nejmenší detaily. Yaris nové generace je možné už teď důkladně prozkoumat pomocí vylepšené aplikace nazvané jednoduše Toyota Yaris.

Díky rozšířené realitě si lze nový vůz prohlédnout ze všech stran, je navíc možné ho zobrazit ve dvou různých velikostech podle toho, jak moc detailně jej chcete vidět. Yaris se jednoduše zobrazí přímo před vámi – ve vaší garáži nebo klidně v obýváku či v kanceláři na stole.

Aplikaci Toyota Yaris rozšířená realita je možné stáhnout zdarma přes App Store či Google Play do chytrého telefonu i dalších mobilních zařízeních střední třídy. K zobrazení vozu už není potřeba ani speciální podložka, jak tomu bylo dříve, což byl zároveň důvod, proč se aplikace dosud využívala pouze v showroomech u prodejců značky. Podložka je nyní virtuální součástí aplikace, a tak stačí jen otevřít aplikaci a namířit fotoaparát telefonu na jakýkoli rovný povrch před vámi. Přímo na něm se za pár vteřin objeví nový Yaris.

Je samozřejmě možné podívat se i do interiéru vozu, do přední i zadní části, prohlédnout si palubní desku i infotainment, případně prostudovat různé stupně výbavy, ale také všechny barevné varianty, v nichž bude nový model dostupný.

První vozy modelu Yaris nové generace fyzicky dorazí v září 2020, nicméně díky aplikaci je rozhodování o koupi mnohem jednodušší a objednávky lze uzavírat už dnes. Vůz samozřejmě budou na tabletech i nadále prezentovat prodejci v showroomech Toyota.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...