Nový design parfémů Asombroso Osmanyho Laffity

Asombroso, značka světoznámého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, přináší další novinku. Tou je nový design oblíbených parfémů. Úchvatná vůně uvnitř flakonu zůstává stejná. 

Vzhled a jméno se mění, úžasná vůně zůstává

Parfém The Black for Woman a The Black for Man

Tyto vůně byly Osmanyho první. Na trh byly uvedeny v roce 2018 a ihned se staly bestsellerem.

U vůně The Black for Woman se Osmany inspiroval na rodné Kubě, kde ženy milují silné a kořeněné parfémy. Vše pouze lehce přizpůsobil jemnějším Evropankám. Základem vůně je mošus a hřejivý santal, srdce parfému tvoří květinové tóny lilie, konvalinky, jasmínu a růže. Vše je doladěno šťavnatou mandarinkou a bergamotem. Tato kořeněně-dřevitá vůně vzbudí u ostatních žen obdiv a u mužů potřebu ženu ochraňovat.

Citrusová a dřevitá vůně The Black for Man je mužná a okouzlující, ideální pro náročné muže. Najdete v ní hřejivý bergamot a mandariku, sečuánský pepř s akcentem ambry, dřevitý vetyver a pačuli. Srdce parfému tvoří tóny levandule, svěží geránie a svůdného jasmínu. Smyslná a romantická vůně zdůrazní charizma a dá vyniknout osobnímu kouzlu, které se skrývá v každém muži.


Parfém The Dream for Woman a The Dream for Man

Osmanyho druhá vůně je na trhu od roku 2020 a velmi rychle si získala srdce žen i mužů.

Vůně The Dream for Woman je sladká, ovocná a lehce dřevitá. Vhodná je pro citlivé ženy, které si umí vychutnávat život a jít za svými sny. Najdete zde tóny šťavnatých broskví a hrušek, černý rybíz, mimózu a jasmín. Vše doladí pomerančové květy, vanilka, pačuli a svůdně hořko-sladké tóny tonkových bobů.

Vůně The Dream for Man je kořenitá, ambrová a dřevitá vůně, která muže naučí znova snít a zažehne mu jiskry v očích, které ženy tak milují. Na vůni zaujmou tajemné tóny pepře, vodní tóny a osvěžující limeta, vše je doladěné cedrovým dřevem, afrodiziakálními tóny pačuli, bergamotem a luxusní ambrou.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Značka se zrodila z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností. Parfémy Asombroso najdete na webu www.asombroso.cz.

You may also like...