Nový obchod Žabka se dnes otevřel zákazníkům v městské části Praha – Satalice

Obyvatelé i vedení městské části Praha – Satalice si přáli vrátit síť služeb do své obce. Nová prodejna Žabka jim jejich přání dozajista vyplní. Nabízí čerstvé i trvanlivé potraviny, denní tisk a širokou nabídku služeb finančního servisu. Zákazníci jistě ocení i dlouhou otevírací dobu 6-22 hodin. Síť Žabka provozuje nyní v Česku již 129 obchodů.

Zbrusu nový obchod Žabka se dnes otevřel zákazníkům v městské části Praha – Satalice. Rezidentní typ prodejny bude sloužit především místním obyvatelům. V prostředí moderního obchodu najdou vedle široké nabídky čerstvých a trvanlivých potravin i možnost pořídit si čerstvou kávu a pestrou paletu služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

Specifikum této prodejny bylo už v samotné přípravě, protože vedení městské části Praha – Satalice mělo o novou prodejnu obrovský zájem a prostory nového obchodu uzpůsobilo na míru. „Oceňujeme skvělou spolupráci s vedením Satalic, které mělo jasné zadání na základě přesně specifikovaných potřeb svých místních obyvatel. Velmi nás těší, že si pro spolupráci vybrali naši síť a věříme, že budou všichni spokojeni s našimi službami,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka v ČR a dodává: „Jsme rádi, že se vedení obchodu ujmou naši dlouholetí franšízanti, manželé Hálovi, kteří aktuálně řídí 2 provozovny.“

Vedení městské části má od nové prodejny velké očekávání. „Máme velkou radost, že se po dlouhých letech vracejí do Satalic služby, které tu byly dříve dostupné, ale s  postupem let se vytratily. S  otevřením nové prodejny Žabka si tak naši občané  budou moci opět bez dalšího cestování koupit noviny nebo časopisy. Navíc v době uzavřené pobočky České pošty mohou i uhradit složenku či vybrat hotovost nebo si nechat zaslat zásilku na tzv. Žabka point a vyzvednout si ji ve zvoleném čase, od 6 do 22 hod,“ vysvětluje Milada Voborská, starostka městské části Praha – Satalice.

You may also like...