Nový portál Der Kurier umožňuje expresní odesílání do Německa

Der Kurier spustil nový portál, který je určen primárně pro soukromé osoby. Expresní doručení za běžné ceny, dříve dostupné převážně pro velké firmy, jsou tak nyní dostupné pro každého, díky nové službě od Der Kurier.

„Buď je zásilka levná a jde do Německa několik dní, nebo ji doručí zítra, ale stojí majlant. V Der Kurier jdeme proti zavedeným pořádkům a nabízíme doručení do druhého dne za nejnižší možnou cenu,” říká úvodem Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Nový portál zasilka.derkurier.cz je určen primárně pro soukromé osoby, ale využívat ho mohou bez problémů i firemní klienti, kteří posílají jen občasně nebo se nechtějí registrovat k zákaznickým účtům.  Momentálně je možné si tuto dopravu objednat z Prahy, středních Čech, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi a Liberce. Do budoucna je v plánu tuto službu rozšířit také o další česká města.

Rychle neznamená draze

Od konce minulého roku je odesílání do nebo z Německa ještě dostupnější. Nyní si expresní dopravu do 1 dne může za běžné ceny objednat každý. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. Uživatel vyplní odkud, kam chce zásilku poslat a systém sám nabídne možné varianty vyzvednutí a doručení. 

„Protože si vážíme času našeho a našich zákazníků, nabízíme možnost si objednat 2 hodinové okno pro vyzvednutí zásilky po Praze a mimo pražské obsluhované oblasti pak 4 hodinová okna,“ říká Přemysl Lukeš.

Jednodušší než kdy dříve

Jde o jednoduchý proces, kdy po odsouhlasení objednávky zaplatí zákazník na internetu pomocí platební karty. Následně po zaplacení obdrží do emailu potřebné přepravní štítky a fakturu na přepravu a zásilku připraví k převzetí. V den odesílání zavolá s časovým předstihem kurýr a individuálně se ze zákazníkem dohodne na předání zásilky k odeslání. Případně je zde možnost předání zásilky i na depu na Praze 8. Tato služba funguje i obráceně, takže lze objednat importní přepravu, kdy je zásilka doručena přímo do rukou adresáta nebo je možné si ji vyzvednout na již zmíněném depu na Praze 8.

O Der Kurier

Na českém B2B trhu působí firma Der Kurier zhruba 15 let. Specializuje se na dopravu do Německa a známá je především službou Do Německa bez hranic. Napříč Německem využívá 250 doručovacích dep. Díky několikaleté tradici a zázemí nadnárodní společnosti jsou služby týmu Der Kurier vždy spolehlivé, rychlé a efektivní.

You may also like...