Ondřej Habr: astrologova neděle 12.4.2020 – Běžící procesy

Včera byla v datu zakomponována mistrovská jedenáctka. Pro řadu z nás proběhly zásadní události, které překlopily naše životy do konkrétních směrů. Ještě o tom nevíme, snad jen tušíme. Ve hře byl Merkur, jenž vstoupil do Berana a dal našim životním cestám novou šťávu a náplň. Dal nám i slova všude tam, kde chyběla a dodal též nový pohled na stávající události a běžící procesy. Už se v nich lépe vidíme a lépe rozumíme rolím, které v nich obsazujeme.

Dnes se Merkur v Beranu potkává v neharmonických kvadraturách s oběma uzly. A tu vidíme, že jde život pozměnit, pootočit. Pravidla každodenního chování si jinak nastavit. V tom nás nikdo asi nezastaví, potřebujeme vidět svoji účast v tom, co probíhá.

Jinak dnešek na první pohled vypadá optimisticky, Luna ve Střelci v trigonu se Sluncem v Beranu. Lze mít pocit, že se na nás svět usmívá. A my mu to přece nezkazíme. Tak se dá hodně zvládnout a vyřešit. I ty záležitosti, které jsou nejspíš nepříjemné.

Venuše v Blížencích s Marsem ve Vodnáři jsou už po několik dní v příznivém trigonu. A zjišťujeme, že řešit, domluvit a vyřídit lze skoro všechno. Nikdo není daleko a málokdo chce zkazit hru, natož nám rozšlapat hračky. Objektivní problémy vzniklé na základě chybných rozhodnutí a chování se ukáží a projeví až v úterý a ve středu. Zatím bychom si mohli udělat inventuru a dodělat resty, upřesnit úkoly, uvést věci na pravou míru.

Každý den přicházejí nové podněty, každý den přichází inspirace. Přeji vám vše dobré a inspirující sváteční chvíle!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...