Ondřej Habr: astrologova neděle 15.3.2020 – Skryté souvislosti

Lunu najdeme spolehlivě ve Střelci. Dny střelecké Luny se vyznačují vyšší odvahou, chutí expandovat, kontaktovat, hledět dál, výš a radostněji. V kontextu dění i přehlížet nebo bagatelizovat některé faktické záležitosti nebo nezajímavé události. V dlouhodobém horizontu nás Luna ve Střelci vede k tomu, abychom si uvědomili, co nás v životě rozvíjí, co má do budoucna smysl a co nikoli.

Krom toho v dnešních konstelacích objevíme i rozbíhající se sextil Slunce v Rybách a Pluta v Kozorohu. Přál bych si, aby ukazoval na uvolnění a smíření. Může rovněž signalizovat důležité životní situace, které probíhají ve druhém plánu, poněkud nám unikají a ve skutečnosti se za jistou dobu mohou stát důležitými. Nepodceňujme tedy nic z toho, co se děje a je zdánlivě na okraji naší pozornosti.

Sextil Mars v Kozorohu a Neptun v Rybách ukazuje na silnou víru, přesvědčení, někde možná až fanatismus, který se snaží prosadit. Snaží se ukázat na některé skutečnosti, které mohou být přehnaně důležité, nasměrovat na některé postoje, které bychom měli zastávat. Tedy se jedná o zásadovost a principielnost. Ukazuje se tu, že nic se neděje jen tak a že každý čin má poměrně košaté souvislosti. Buďme tedy bdělí a vyžadujme od sebe i života tu nejvyšší kvalitu. Hodně sil přátelé!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...