Ondřej Habr: astrologova sobota 2.5.2020 – Uskutečnění

Je pozdní večer první máj. Stalo se leccos zajímavého a určitě jsme se s Lunou ve Lvu v opozici s Marsem ve Vodnáři nenudili. Směřovali jsme tam vzhůru k modré obloze našich představ a dole nás drželo to, co jsme si navykli vnímat jako přirozenost.

V sobotu se Luna v Panně propojí příznivě v trigonu s Uranem, Merkurem a Slunce. Měl by to být hezký den, ve kterém bude chuť, nálada i motivace se pustit do nových věcí. Případně oživit spící záležitosti a povzbudit to, co se poněkud vleče. Netrpělivost vyústí v akci a nashromážděná přání v jejich uskutečnění.

Dnešní aspekty ukazují na naše talenty. Jemně je nabízeno, abychom je rozvíjeli. Abychom posouvali své hranice. Abychom hledali nové možnosti a nová uplatnění. Vždyť na čem jiném by byl život založen než na neustálém a nikdy nekončícím vývoji a růstu. To, co neroste, není zdravé.

Merkur běží od Uranu ke Slunci. Před několika dny přišly jasné myšlenky, byly řečena důležitá slova. Nic z toho už nelze vzít zpátky. Je důležité se podle tohoto zařídit. Tak jak se Merkur přibližuje do konjunkce se Sluncem, sbíráme odvahu udělat potřebné kroky. Zpátky to už nejde, čertíka do krabičky zpět narvat nelze.

Dnešek mohou provázet různá překvapení všeho druhu. Osud si potřebuje vyzkoušet některá nová nacvičená čísla. A my jsme ochotni leccos shlédnout a také přehlédnout. Přeji všem krásný druhý májový den!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...