Ondřej Habr: astrologova harmonická sobota 22.2.2020

Tak jsem zvědav na šest dvojek v datu a čase. Přinese to nějakou harmonii? Aspoň aspekty se o totéž snažit budou. Mars v Kozorohu s trigonu s Uranem v Býku budou přát dobrým nápadům, briskním reakcím, sdílení myšlenek. Povede se vyřídit to důležité a nebo mít aspoň tento dojem, což může být po té bídě minulých dnů pocit přímo královský.

Ale vážně, Slunce se dostává do poloviční vzdálenosti jak s Marsem, tak Uranem a tak připravuje půdu pro řešení, která se nám delší dobu nabízela, jen pro ně nebylo dostatek chuti, odvahy, prostoru. Dosaďme si každý vlastní výmluvy.

Tak den před novem v Rybách je tu příležitost rozsvítit se, zazářit, ukázat, co ve mně skutečně je. Aspoň pro blízké, zainteresované, možná i pro dobrý pocit ze sebe sama. Pokud někam vyrážíme a nic moc neplánujeme, věci se naplánují docela dobře samy. Pokud se o něco zajímáme, událost, jev, proces nebo člověk si nás samy přitáhnou. Jestliže máme určité nastavení, čas a místo budou sdružovat lidi podobných zájmů, myšlení a profesních přístupů.

Luna ve Vodnáři bude dobrým zprostředkovatelem. Nečekejme selanku, spíš drncání auta na výmolech. Ale ty výmoly osudu jsou jen karmickými podtexty skutečných událostí. Kdo ví, kam jde, ten se může dostat hodně daleko. Kdo má dobrou vůli, bude mít nakonec dobrou náladu. A naopak. Pěknou sobotu všem!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...