Ondřej Habr: astrologova sobota 27.6.2020 – Terapeutický Mars

Není čas pro aktivity, je čas na rozlišování, analýzu, třídění, porovnávání, na úklid, ujasnění. Aktivity čekejme až v neděli se vstupem Marsu do Berana.

Na dnešním dění se podepisuje především Mars na posledním stupni znamení Ryb. Motivace naší aktivity mohou být velmi variabilní. V podstatě co nás napadne i nenapadne, to všechno se může stát. I reakce mohou být nevypočitatelné a nemusejí nutně souviset s tím, co probíhá, eventuelně s naším vztahem k těmto běžícím procesům. Možná si řekneme, že za nás jedná nitro a duše.

Očekává se, že budeme pozorně sledovat procesy a dobře oddělovat to, kým jsme a co potřebujeme udělat od toho, co nás nutí, co se nám zdá, co předpokládáme a co nám vychází jako myšlenkový konstrukt. Dnes není vhodná doba pro dobrodružství. Ale sledovat na obrazovce je můžeme. není dobrá doba pro opojení všeho druhu, ale hovořit se sebou samými je povoleno. Nemá cenu příliš jednat kvůli vnitřním a vnějším tlakům, probírat a sdílet je však terapeutické a žádoucí.

Luna prochází protilehlou Pannou a tak velmi dobře uvidíme na všechny (vlastní) nedostatky a chyby. Uvědomme si, že řada z nich je jen naší fikcí. Ale zase na druhou stranu je možné velmi dobře cítit, vnímat, rozlišovat.

A nakonec to nejdůležitější, co se zároveň projevuje dlouhodobě. Retrográdní Jupiter dobíhá v Kozorohu retrográdní Pluto. Do konjunkce zbývá několik dní a několik úhlových minut. Na osobní rovině stojíme, aniž to třeba pro ruch světa vnímáme, před situacemi, které buď přijmeme a nebo odmítneme a tím se nám na čas zjednoduší život. Stejný aspekt se totiž objeví ještě jednou v listopadu. Zatímco aktuální postoje jsou spíš „pro teď“, v listopadu nás čeká definitivní potvrzení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...