Ondřej Habr: astrologova středa 1.7.2020 – Červenec přichází

Přichází červenec, přicházejí velké prázdniny, otevírá se nám prostor a svět. S čím to budeme mít spojené? Především s konjunkcí retrográdních planet Jupiteru a Pluta v Kozorohu na 25. stupni. Retrográdní nasměrování zajišťuje to, že události se budou dít – a také se dějí – uvnitř nás. Změny, pokud takto můžeme pohyby duše nazvat, probíhají v nitru. Moc s s nimi nepářeme, ale také nešíříme. Povíme o nich jen těm nejbližším, ostatní je poznají podle změny v chování.

Základní téma je jistota, potřebujeme vědět to, že jdeme správnou cestou. Nechceme riskovat chyby, respektive jejich opakování z minula. Dost jsme opatrní, i když rozum říká, že už stačilo, přesto si raději držíme odtažitost, neangažovanost a odstup. Současně nás konjunkce vede k tomu, abychom až do poslední mrtě vyřešili svá zásadní aktuální témata. To se samozřejmě nepodaří, ale sebere to dost energie, která možná bude chybět jinde.

Slunce se setkává s retrográdním Merkurem na 10. stupni Raka. My se setkáváme se svými sny, vizemi, představami a s tím, co jsme v minulých týdnech odhodili a co jsme ztratili. Tato setkání dávají začátku prázdnin nové rozměry. Víc než do vnitřního světa vyrážíme do světa vlastního. Leccos se (nám) vrátí, mnohé se zopakuje. Některé záležitosti si rádi sami znovu projdeme. Už jen proto, že většina těch setkání bude příjemných a vlivem trigonu s Lunou ve Štíru i hlubokých.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...