Ondřej Habr: astrologova středa 10.6.2020 – Jak ke spokojenosti?

Dneska vrcholí sesquikvadratura mezi Venuší a Jupiterem. Ještě jste o tomhle aspektu neslyšeli? Ještě vám o něm neříkali? Nevadí. Já vám napíši, jak funguje. Obě planety jsou v tomto spojení relativně dlouho. Je to i tím, že Venuše je retrográdní a pomalá a Jupiter také. Aspekt pociťujeme tak od neděle a bude se nás držet ještě několik dní. Jak funguje? Na první dobrou vnímáme nespokojenost. Touhu po změně, ke které ale nenacházíme vhodné nástroje.

Při podrobnějším zkoumání se zjišťuje, že se nedokážeme odříznout od myšlenek, pocitů z minula, jež zatěžují a od historie, která otravuje přítomnost obecně. Aspekt nás vede k tomu, abychom si sami stanovili reálné cíle. Abychom nepřeceňovali nástroje a procesy, ty jsou jen cestou k nim. Měli bychom zkrátka vědět, kam směřujeme a ne se alibisticky schovávat za to, že vše je dobře. Pokud nevíme, ptejme se blízkých. Plánujme spolu. Hledejme dohromady, nejsme na to a v tom sami. Vždyť víme, že osud přeje připraveným.

Nádherně předchozí kopíruje i sextil Venuše s Chirónem a polosextil s Uranem. Dnes lze nastoupit novou cestu, začít pro sebe fungovat jinak. Okolí si toho ještě nevšímá, ale my už sami víme! Luna ve Vodnáři v trigonu se Sluncem přeje všem odhodlaným, všem, kteří chtějí inspirovat, všem nadšeným a otevřeným.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...