Ondřej Habr: astrologova středa 5.2.2020 – O komunikaci

Včerejší sextil Venuše se Saturnem se ukázal být dost tvrdý. Dnes už můžeme konstatovat, že nám nic neodpustil. Ale také umožnil všem, co se nezalekli a objevili v sobě řád a disciplínu, zpracovat problémy a zvládnout těžkosti.

Čeká nás konfliktní ráno, Mars ve Střelci bude v opozici s Lunou v Blížencích. Nejsou to klasické konflikty, kde si každý vede svou a není možné najít společnou řeč. Tady je tématem zpackaný, nepovedený, přerušený nebo nezvládnutý dialog. Jako by nebyl čas poslouchat. Nyní se ale obě strany dostávají do pozice, ve které na sebe vidí a mohou se propojit. Zřejmě se od nás očekává, že nepodlehneme svodům ke konfrontaci, ale naopak se ukážeme jako charakteři a dáme najevo svým protějškům, že si sebe i jich vážíme.

Po celý den bude v sextilu Merkur v Rybách s Uranem v Býku. Tento aspekt nám umožní dát najevo přání, hodnoty a touhy. Půjde to snáze, v některých případech to poletí. Už nebudeme hledat po kapsách klíče jako včera. Aspekt se může projevit i uspěchaností některých akcí, nakonec se ale ukáže, že byly ku prospěchu věci. Sextil Merkur/ Uran je i o myšlení, přemýšlení a intelektu. Je tak možné, že vyřešíme to, co nás dlouho trápilo a zorganizujeme to, co se systému a plánům dlouho vzpíralo. Je tu i příležitost změnit postoj ke každodenním úkolům.

Komunikační témata jsou vztahová, na dialogu stojí všechna umění být spolu a zvládat rozdílnost povah, přístupů i názorů. Nyní si je budeme moci osvojit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...