Ondřej Habr: astrologova středa 8.4.2020 – Úplněk ve Vahách, čas rozhodování

Témata na sebe hezky navazují, pondělní pnutí, úterní hledání stability, hledání vzorů a té nejlepší budoucnosti. Pokračujeme středečním zpracováním podnětů a emocí. Rozhodováním. Rozhodujeme se my, rozhodují se ti kolem nás. Zdá se, že se rozhoduje i svět, co s námi provede. A osud, v jaké podobě nám ukáže budoucnost. Sakra hodně bychom do ní potřebovali nahlédnout k tomu, abychom se dobře rozhodli.

Dnešní úplněk na 20. stupni Vah přináší do našeho života nové podněty. Ptáme se. Půjdeme dál sami, za sebe? Nebo společně? Co je pro nás silnější? Zvládáme natolik sebe, abychom ustáli i spolupráci a vztah? Co je máme udělat pro sebe? Co pro druhé? Co pro nás znamenají ti druzí? Co jim můžeme nabídnout? Samozřejmě že kvalitní rozhodnutí umí zvládnout ten, kdo dovede ustát sám sebe. Kdo dovede přijmout sám sebe, přijme i druhé a situace, do kterých se dostane.

Bude dnešní den pro nás přelomový? V návaznosti na události předchozích dnů se skutečně můžeme dostat do rozhodování na téma otázky kam dál. A kudy. Uvidíme, v nějaké podobě rozhodnutí padnou. I ticho a nicneřešení jsou odpověďmi.

Přejme si inspirativní úplněk a šťastnou rukou v našich volbách. Důležité věci v pravou chvíli.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...