Ondřej Habr: astrologovo úterý 17.3.2020 – Luna, Slunce, Mars a Jupiter

Luna v Kozorohu vzbuzuje v lidech opatrnost, rezervovanost. Vede v situacích k odstupu. Také k hledání praktických a dlouhodobých řešení. Nenechává nic náhodě. S Venuší v Býku vytvoří večer příznivý trigon. Tam bychom měli hledat potřebu plnit své plány, uspokojovat potřeby. Je možné, že tam budou pramenit konkrétní akce mající za cíl podpořit to, abychom byli spokojení a zajištění. Jestli aktuálně něco potřebujeme a je to v dosahu, budeme se pro to snažit udělat maximum. To by bylo k vnitřním motivacím.

V realitě by nás mělo zajímat druhé ze Světel, a to Slunce. Dostává se do příznivého sextilu se Saturnem na konci Kozoroha. Tento aspekt vnímám jako výrazně motivační. Pokusíme se (z)mobilizovat síly. Překlenout prostor, čas i aktuální překážky. Uvědomíme si skutečnost a z ní plynoucí podmínky. Projdeme si i vlastní inventurou možností, schopností a sil k uskutečnění prvního s pomocí toho druhého. Začneme se bavit konkrétně. Zacílíme svou pozornost. Zaměříme se na to, co budeme považovat za uskutečnitelné. Budeme jednat s hlubším pochopením.

Dobíhající konjunkce Marsu s Jupiterem v Kozorohu ale nebude tak příznivá. Aspekt je na jednu stranu výzvou a podporou k mobilizaci sil a morálky. Na druhé straně ale může ukazovat na postupné gradování komplikací a překážek, na jejichž zdolávání vyrosteme. Čekejme tedy výzvy silnější než obvykle. Ale také se nám dostane podpory, satisfakce a nakonec i úspěchů, pokud vše dobře zvládneme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...