Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 26.3.2020 – Nebudeme v klidu

Nebudeme v klidu. Luna do odpoledne ve znamení Berana v kvadratuře s Plutem, Jupiterem a Marsem v Kozorohu zajistí velké jiskření. Jiskry ukáží, kde to v našich životech drhne. Spontánní projevy beranské Luny narazí na zásady, pravidla, morálku a další zpátečnické tendence. I my sami ve vlastních vnitřních vesmírech staneme před rozhodnutím, zda udělat to, co opravdu potřebujeme, to, co udělat toužíme. Zda dát najevo čím žijeme. Nebo se chovat tak jako vždy a bez mrknutí brvou oka se tvářit, že je vše vlastně OK.

Slunce se dnes setkává v Beranu s Lilit. Ta bude našeptávat různé neklidné myšlenky. Většinou takové, jaké odpovídají našim obavám. Budeme ochotni se ihned radikalizovat a pokusit se o něco, co by mělo řešit stávající neklid. samozřejmě to bude špatně jen přilijeme oleje do ohně. Zvlášť dneska bude platit dva krát měř a jednou řež. Neuvážené soudy a posuzování sebe, okolí, ale i životních situací mohou způsobit škody. Není ani den pro přesná vyjádření a korektní jednání. Mnoho procesů bude mít tendence sklouznout k extrému. Jakémukoliv.

Odpolední Luna v Býku přinese vnitřní neklid. Setká se tam s Uranem a povede k větší chaotičnosti v chování. Jako bychom aktivitou chtěli kompenzovat vnitřní nejistotu.

Jsou tu i nějaká pozitiva. Venuše v Býku si nabíhá do trigonu s Jupiterem v Kozorohu. Tento aspekt by měl postupně přispívat k větší stabilitě. V sobotu, kdy bude přesný, nám umožní rozhýbat svět směrem, který potřebujeme. Zatím pracujme na to, abychom věděli, co chceme a jak toho dosáhnout. Plány leží před námi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...