Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 30.4.2020 – Co nám svět dovolí

Letošní podivný duben je u konce. Nicméně nás přenesl z chladu zimy k naději jara. Jako v předchozím měsíci se hodně manifestovaly společenské planety v Kozorohu a Vodnáři, Saturn, Pluto a Jupiter. Jejich sevření se rozpouští. Slunce v Býku si jde neochvějně svojí cestou a nechává minulost za sebou, posiluje také náš smysl pro realitu a tak na mnoha úrovních si dovedeme celkem slušně objasnit, o co jde. Objevuje se v životě nyní systematičnost, pragmatičnost a koncepčnost.

Dnes bude Luna již ve Lvu. Nebude to příjemné. Budeme cítit pnutí mezi přáními, touhami a představami na jedné straně a skutečností, ve které se po býčím způsobu hodně věcí vleče. Realita potřebuje být poznána, zpracována, pořešena a zvládnuta. Vždyť na ní přece budeme dál stavět! V Býku máme Slunce, Merkur i Uran. A tak je potřeba se k mnohému vracet. Vysvětlovat, komentovat. Právě v této božské interakci vzniká realita jako průsečík chtěného a možného.

Luna v Trigonu s Lilit v Beranu naznačuje, že to bude asi poněkud divoké. Lehce se dostaneme na hranici a z naprosto neznámých důvodů se pokusíme vyzkoušet, co hranice snese. Vyvineme-li ale úsilí a nepřeženeme-li to snažení, dosáhneme cíle. I když k němu přijdeme nejspíš z jiné strany.

A ještě o Merkuru. Ten se v Býku blíží k Uranu, dneska je znát jemné rozčilení. Něco není tak, jak by mělo být! Je třeba to probrat. Není možné to přece tak nechat! Objeví se tedy řada akcí a iniciativ směřující k ujištění (se), k pochopení kroků lidí kolem, ke stabilizaci jako takové. jejich úspěšnost bude dána mírou ochoty naslouchat. Vždyť hledáme přece společné cíle.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...