Ondřej Habr: astrologův pátek 29.5.2020 – Dobrá řešení

Do odpoledne bude Luna ve Lvu a naše nadšení pro věci nebude nic brzdit. Můžeme cítit spontánní potřebu uskutečnit to, co už bylo rozjeté a nachystané. Jistě máme v zásobě hodně projektů a plánů, tak je šance je dobře uplatnit, zejména pokud v nich my sami hrajeme důležitou roli.

Odpolední Luna v Panně přijde s překvapivými řešeními. Dostane se do trigonu s Uranem v Býku. Ne že bychom čekali euforické chvíle, na druhou stranu se štěstím uskutečníme naplánované, přeneseme se nad překážkami a ještě nadto leccos zajímavého vymyslíme.

Měl by nás zajímat i sextil Slunce v Blížencích s Chironem v Beranu. Zdá se, že je čas pro terapie, léčení, zklidnění a hledání správných cest. Dá se mnohé probrat, vysvětlit a zpravit. Je velká šance se zaměřit v životě na ty stránky a procesy, které jsou důležité. Zaměřením se a pozorností, kterou budeme věnovat, lze dát věci do pořádku. Nezastupitelná je i role Chironu jako toho, kdo spojuje, dává dohromady a hledá organická, příznivá a přirozená řešení. Nejspíš nebudeme tolik prosazovat vlastní hlediska a uvědomíme si, že prospěch vztahu, kolektivu, společnosti leží na společných hodnotách, nikoli vlastních představách o úspěšnosti. Uprostřed sextilu bude stále Uran v Býku a tak se to dobrými nápady bude jen hemžit. nemělo by se váhat s jejich uskutečněním.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...