Ondřej Habr: astrologův pátek 5.6.2020 – Rozhlédnout se a přejít hranice

Úplněk opět zamíchá kartami. Od novu do úplňku žijeme tématy Blížence a Střelce. Pohybem, kontakty, diskusí a přesuny. Dostáváme po týdnech a měsících nehybnosti možnost se znovu vymezit. Nastoupit novou cestu. Změnit prostředí, ve kterém se pohybujeme a realizujeme. Je tu i šance mluvit o tom, co je aktuálně podstatné a snad se i domluvit, minimálně pokud ne harmonii najít společnou řeč.

Úplněk bude tentokrát až po deváté večer na 16. stupni Střelce. Přijede na vlně malých změn spočívajících v pozměněných pohledech na svět. Ano, je to již jiné místo než si ho pamatujeme. A tak je potřeba se kolem sebe pořádně rozhlédnout. Nedívat se na sebe, nehledět ustálenými směry. Ale rozhlédnout se po okolí a možná také zvednout zrak výš. Doporučuje se to.

Nebude vše tak harmonické. Luna i Slunce budou v kvadratuře s Marsem ve znamení Ryb. A tak se pro někoho uzavře aktuální období pochopením podstaty věci, která povede k činu. Pro dalšího může úplněk představovat poněkud rázné uvědomění si priorit a změnu v chování. Myšlenkově a rozumově ladění Blíženci a Střelec se tu setkávají s hlubinnými a intuitivními Rybami. A tak najdeme asi i rozpor rozumu a citu, který jakožto všechny rozpory vede ke změně kvality. Dá se tedy čekat, že mnoho z nás nezůstane stranou a přiblíží se opět o kus dál svým ideám, ideálům a představám. Poslouchejme instinkty.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...