Ondřej Kolář a Rio Mare odhalují tajemství výkonu: Spojení síly na hřišti i v kuchyni

Úspěšný český brankář, Ondřej Kolář, nastoupil do týmu zdravé výživy a společně se značkou Rio Mare přináší osvětu o zdravém stravování prostřednictvím národní kampaně Rio Mare živí sport. Společně zdůrazňují důležitost vyvážené zdravé stravy pro aktivní životní styl a profesionální sportovní výkony. K úspěchu někdy stačí opravdu málo – zapojte zdravé stravovací návyky do svého života. Užijete si dobrých chutí, pocítíte se skvěle a vysněné cíle budou blíže… 

Objevte, jak jednoduchá a chutná může být podpora vašeho zdraví s novým ambasadorem značky! Novou a zdravou inspiraci můžete čerpat u známého českého profesionálního sportovce, a zároveň ambasadora národní kampaně Rio Mare živí sport, Ondřeje Koláře.

Rio Mare světově: Rio Mare Nutre lo Sport!

Národní kampaň Rio Mare živí sport vychází z kampaně globální: Rio Mare Nutre lo Sport (italsky), která se zaměřuje na podporu všech, kdo si chtějí udržet formu a lehkost bez nutnosti obětovat chuť. Kampaň zdůrazňuje, že produkty Rio Mare jsou bohaté na bílkoviny, vitamín, minerály a v komplexnosti jsou ideální volbou pro sportovce, i ty kteří chtějí aktivní životní styl​​.

Rio Mare tak vyzdvihuje zdravou a výživnou stravu jako nezbytnou přípravu pro dosažení jakéhokoli cíle. Stejně jako značka Rio Mare rezonuje po světě i Ondřej Kolář má v zahraničí zvučné jméno! Zdárně tak navazuje na předchozí ambasadorku, úspěšnou atletku a stříbrnou medailistku z Letních olympijských her v Londýně, Zuzanu Hejnovou. 

Národní kampaň Rio Mare živí sport!

Mezi hlavní přínosy kampaně Rio Mare živí sport patří podpora zdravého životního stylu, vzdělávání o výživě a partnerství se sportovci, kteří sdílejí příběhy o tom, jak kvalitní a pestrý jídelníček napomáhá v různých sportovních disciplínách. Pro veřejnost je proto připravena velká národní soutěž o hodnotné ceny – jak v Čechách, tak na Slovensku. Soutěž startuje 1. 4. 2024 a potrvá do 31. 5. 2024, stačí zakoupit libovolný produkt Rio Mare a zaregistrovat se na soutěžním webu. Atraktivní jsou i výhry jako cyklistická kola, paddleboardy nebo sportovní tašky Puma. Více informací na: www.riomare.cz/soutez. 

Kampaň Rio Mare živí sport je více než jen marketingová iniciativa – je to závazek značky Rio Mare k podpoře zdravější a aktivnější společnosti. Sdílením inspirativních příběhů, poskytováním vzdělávacích zdrojů a podporou sportovních aktivit se Rio Mare snaží povzbudit lidi k tomu, aby udělali první krok ke změně a zdravějšímu způsobu života, anebo zažili efektivní restart po náročném vypětí.

Ve snaze podpořit význam aktivního životního stylu a vyvážené stravy byla tato kampaň spuštěna, a je zároveň navržena tak, aby inspirovala jednotlivce všech věkových kategorií k pravidelnému pohybu a zdůraznila roli kvalitních potravin v dosahování lepšího fyzického i mentálního zdraví.

Vychutnejte si Rio Mare Insalatissime!

Rio Mare nastavuje laťku správné výživy vysoko. Podpořte snadno aktivní životní styl a mějte vaše sportovní cíle na dosah – stačí sáhnout po lahodných tuňákových salátech Rio Mare Insalatissime, které jsou plné vyvážených živin a vynikajících chutí. Buďte inspirací pro své okolí a začněte každý den s energií a vitalitou.

Řada salátů Rio Mare Insalatissime nabízí perfektní kombinaci vysoké kvality tuňáka Rio Mare, čerstvé zeleniny a vybraných ingrediencí, které tvoří výživný a vyvážený pokrm. Jsou nutričně vyvážené, každá porce je bohatá na bílkoviny a obsahuje zdravé tuky z tuňáka, které jsou důležité pro správnou funkci těla a srdce. Především jsou saláty chuťově vynikající, a navíc v praktickém balení bez nutnosti skladování v ledničce.

„Rio Mare Insalatissime jsou skvělou volbou pro mé obědy. Představují lahodnou kombinaci tuňáka a vybrané zeleniny. Luštěnin, obilovin a jsou zdrojem bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Tyto saláty jsou připraveny tak, aby se daly jíst kdekoliv a představují chutný způsob, jak obohatit tvůj jídelníček,“ doplňuje Ondřej Kolář.

Rio Mare Insalatissime nabízí širokou škálu příchutí, které uspokojí různé potřeby a preference zákazníků. Od lahodných salátů s kuskusem po vynikající cizrnové, čočkové nebo s quinou, každý si najde to své. Vybírat můžete až z 8 variant. Díky praktickému balení jsou tyto produkty ideální pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu a potřebují rychlou, ale vyváženou stravu. Saláty jsou vhodné pro podporu fyzického výkonu i regeneraci po tréninku. Začněte se zajímat o to, co jíte a můžete začít třeba ještě dnes!

Ondřej Kolář je český fotbalový brankář a reprezentant, který svoji kariéru odstartoval v rodném Liberci. Od roku 2018 působí ve fotbalovém klubu SK Slavia Praha, kde se stal třikrát vítězem MOL Cupu a třikrát zvedl nad hlavu pohár pro mistra ligy České republiky. Se svojí manželkou, topmodelkou Janou Kolářovou, aktuálně vychovává malého syna, a tedy i rodinný život bohatě naplňuje pohybem.

Zároveň jako opravdový profesionální sportovec drží závazek ke zdravému životnímu stylu a výkonu na nejvyšší úrovni, což z něj činí ideálního partnera pro tuto spolupráci. V neposlední řadě Ondřej produkty Rio Mare miluje, a o to víc je celé partnerství správné.

Rio Mare zkrátka ví, že k dosažení jakéhokoli cíle je nezbytná příprava, a to jak ve sportu, tak ve výživě.

Rio Mare pomáhá objevit cestu, jak jíst zdravě, lehce a výživně, abyste lépe čelili sportovním výzvám každého dne, protože ať už se věnujete jakémukoli sportu, jídlo je na prvním místě.

You may also like...