Online kurzy filmové výchovy jsou do konce roku za zvýhodněnou cenu

Zajímá vás film, chcete učit filmovou výchovu nebo film aktivněji zapojit do svých hodin a nevíte, jak na to? Vše potřebné se dozvíte a naučíte v online Kurzech filmové výchovy, které jsou společným dílem členů Asociace filmové a audiovizuální výchovyDo 31. 12. se můžete zaregistrovat na kompletní kurz s výraznou 40% slevou – za 2 000 Kč. Kurz filmové výchovy může být také vítaným tipem na dárek na poslední chvíli.  Přihlášky na www.filmvychova.cz/kurzy-registrace

Součástí kurzů jsou 2 webináře Základy filmové výchovy, akreditované na MŠMT v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Zkušené lektorky a lektoři seznámí s konkrétními výukovými metodami, provedou historií kinematografie, základy natáčení a zodpoví všechny dotazy. Dále je pro účastníky kurzů připraveno pět tematických, navzájem provázaných okruhů, ze kterých si mohou vybrat všechny anebo třeba jen ty, které odpovídají jejich zaměření a potřebám. Připraveny jsou také ukázky z filmů, příklady dobré praxe, tutoriály, metodické a pracovní listy i možnost konzultace zdarma.

Kurzy odstartují v únoru 2022 – první webinář Základy filmové výchovy I je na programu v sobotu 12. 2. – a budou přístupné do konce roku s možností absolvovat je kdykoliv. „Naším cílem bylo vytvořit online studijní program, který bude dostupný každému, kdo se zajímá o obor filmové a audiovizuální výchovy a nebude vázán na konkrétní čas a místo,“ uvedl předseda Asociace filmové a audiovizuální výchovy Pavel Bednařík.

Kurzy filmové výchovy jsou součástí rozsáhlého projektu Posílení oboru filmová/audiovizuální výchova v ČR, který je realizován v rámci Programu Kultura financovaného z Fondů EHP 2014–2021.

O Asociaci pro filmovou a audiovizuální výchovu (ASFAV)

Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu byla založena v roce 2017 a v současnosti je jedinou oborovou organizací svého druhu v České republice. Sdružuje neziskové organizace a školy působící v oboru filmové a audiovizuální výchovy, ale také jednotlivce – profesionály, pedagogy, badatele, lektory a experty se zájmem o rozvoj této oblasti.

You may also like...