Originální show Michala Nesvadby Fantazie na kolečkách

Původní český autorský projekt oblíbeného baviče dětí i dospělých Michala Nesvadby Fantazie na kolečkách … aneb záhada mizejících hraček bude mít už 14. března 2020 premiéru v pražské Tipsport Areně. V dvouhodinové muzikálové revue pro celé rodiny v režii Lumíra Olšovského a pod hudební taktovkou Ondřeje G. Brzobohatého se představí skřítci, kteří rozvazují tkaničky u bot, schovávají ponožky pod postel, berou dětem dudlíky zpoza polštáře, ale přitom je nikdo ještě neviděl na vlastní oči. Ti všichni a ještě dalších dvacet odehrají pohádkový příběh na všem možném, co se točí pod nohama, aby byli u všeho dříve než my. Chybět nebudou populární televizní skřítci František, Fanynka, Bafík, Zeleňour či Žluťoun.

 „Na mých představeních napříč republikou mi děti, rodiče, prarodiče a přátelé stále říkali, ať udělám nějakou velkou šou. A tak je tady splnění snu. Fantazie na kolečkách bude velká party na všem, co se točí pod nohama. Na kolečkových bruslích, kolech, jednokolkách, trojkolkách i koloběžkách. Budeme sledovat  příběh jedné školky, kde se zničehonic začaly ztrácet hračky. O pomoc požádáme skřítky z Nafukovacího království a snad nám přijdou na pomoc i František s Fanynkou,“ říká k připravované show její tvůrce Michal Nesvadba.

Sám autor projektu se aktivně podílí také na dekoracích a doplňcích celé show. Jedním ze zásadních doplňků bude podle jeho slov rampa, která dosáhne až na plochu haly mezi diváky. Ti se tak dostanou do centra dění celého příběhu.

Představení si užijí děti od tří let, ale i jejich starší sourozenci, rodiče a prarodiče. Pohádkově akční děj je naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček, ve kterém nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou všude kolem vás, a ani o nich nevíte, zůstane navždy kamarádem všech dětí na světě.

Po březnové premiéře v Praze chystá show Fantazie na kolečkách dalších sedm zastávek ve velkých halách sedmi českých měst na podzim 2020. Těšit se můžete na představení v Třinci, Liberci, Českých Budějovicích, Zlíně, Ostravě, Pardubicích a Chomutově. Další představení chystají pořadatelé také v roce 2021.

Velkolepá rodinná show Fantazie na kolečkách, v jejímž autorském týmu se vyjímají jména jako Lumír Olšovský (režie), Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) či Lukáš Vilt (choreografie) nebo Tomáš Váňa (režie filmu), vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo minikolech. Mezi nimi i mistři světa, Evropy ve freestyle na koloběžkách, na in-line bruslích nebo na kolech, ale i vítězové soutěže Česko Slovensko má talent. Chybět nebudou originální Michalovy vynálezy ze samolepicí pásky a také unikátní laserová kouzla v podání Lasermana.

Generálním partnerem show Fantazie na kolečkách je jeden z největších hračkářů v České republice – Bambule království hraček. „Propojení hračkářství Bambule a rodinné show Michala Nesvadby nám dávalo od začátku jasný smysl. Spojuje nás nejen stejná cílová skupina a snaha přinést dětem po celé republice jen to nejlepší, ale zároveň nás oslovil také originální koncept představení, postavený na známých a oblíbených postavách dětské show. Představení je navíc interaktivní, a diváci se tak mohou podílet na samotném vývoji příběhu. Věříme, že to bude zážitek pro celou rodinu,“ říká Kristýna Bzenecká, projektová manažerka Bambule království hraček.

Více informací na www.fantazienakoleckach.cz

FANTAZIE NA KOLEČKÁCH TOUR 2020:

Jaro 2020: 14. 3. Praha Tipsport Arena (premiéra)
Podzim 2020: Třinec, Liberec, České Budějovice, Zlín, Ostrava, Pardubice, Chomutov

AUTORSKÝ TÝM:

Autor projektu: Michal Nesvadba
Režie: Lumír Olšovský
Film: Tomáš Váňa
Choreografie: Lukáš Vilt
Hudba: Ondřej G. Brzobohatý
Výkonný producent: Oldřich Vodrážka a Michal Nesvadba

Hlasy k rolím propůjčili:
Martin Stránský – Zlý vládce hraček (Laserman)
Tomáš Juřička – František
Lucie Černíková – Fanynka
Marek Němec – Zeleňour (vypravěč), Bafík a Starý šicí stroj
Michal Nesvadba – Žluťoun
Ondřej Lážnovský – Skřítek z Oslavkova a Mladý šicí stroj
Lumír Olšovský a Lukáš Ondruš – Ostatní skřítci a nitě

Generální partner: BAMBULE Království hraček

You may also like...