Oslava lásky a krásy je zpět. Dermacol LOVE DAY na Grébovce

Máte už plány, jak oslavit letošní První máj? My rozhodně doporučujeme Dermacol LOVE DAY, který se v tradičním tandemu s televizním kanálem Prima LOVE po dvouleté pauze opět vrací do pražské Grébovky. Ta se během první květnové neděle promění na to nejzamilovanější místo plné lásky, krásy a zábavy. Speciální den s tradiční českou kosmetikou a televizí, které mají lásku ve své „DNA“, si díky skvělému programu a hvězdnému obsazení užije celá rodina.

LOVE DAY patří k největším a zároveň nejoblíbenějším aktivitám Dermacol určeným pro širokou veřejnost. I tentokrát si přijdou na své především dámy. Ty mohou už tradičně využít příležitost nalíčit se neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, která odolá (nejen) záplavě polibků pod rozkvetlou třešní. A přitom si vyzkoušet nové trendy odstínu tužek na oči a laků na nehty, vybrat si vůni ze široké nabídky parfémů nebo si jednoduše nechat poradit od profesionálů.

Dermacol si na letošní LOVE DAY připravil i speciální kolekci produktů:

Nejnovějším přírůstkem v „zamilované“ kolekci Dermacol je sprchový krém Love Day. Svojí nádhernou vůní plnou lásky a francouzského šarmu skvěle doplňuje parfém Love Day. Jemné krémové složení bez mýdla obsahuje panthenol, vitamín E a tenzidy rostlinného původu, které jemně čistí pokožku a zanechávají ji hedvábně vláčnou. Sprchový krém je vhodný i pro velmi jemnou pokožku.

Sprchový krém Love Day

Dokonalým zhmotněním lásky a šarmu je také parfémová voda Love Day. Omamná vůně květů růží, třešní a lilií se míchá s náznaky zelených tónů listů a máty. Romantické květinové tóny krásně vyvažuje ostřejší aroma růžového koření, dřevitá vůně cedru, sametový kašmír i smyslné pižmo.

Parfémová voda Love Day

Pokud nějaká rtěnka odolá polibkům pod třešní, jídlu i pití a večer bude vypadat na rtech stejně jako ráno, je to neslíbatelná rtěnka 16H Lip Colour s dvoufázovým složením. Přelomová barevná textura s vysokým obsahem pigmentů je rychleschnoucí a dokonale přilne ke rtům. Druhá složka, kterou tvoří krémový lesk a ošetřující péče v jednom, vyniká vysokým obsahem kvalitních olejů, včelích vosků a vitamínu E. Rty hydratuje, zabraňuje jejich vysoušení a prodlužuje výdrž barvy. Rtěnka je dostupná ve 27 odstínech, od nude přes růžovou až po vášnivou červenou.

You may also like...