Pestrý podzimní program na TV Nova

Skupina Nova patří k nejsilnějším značkám v České republice a během prvního pololetí roku 2019 potvrdila svou dlouhodobou pozici jednoznačného televizního lídra. 

Podzimní program divákům přinese dlouhodobě nejsledovanější zpravodajství a publicistiku, které neustále inovujeme. Dalšími pilíři původní tvorby jsou oblíbené seriálové stálice Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 i kriminální seriál Specialisté, které představí nové postavy i dramatické osudy stávajících hrdinů. Mezi vlajkové lodě podzimu patří nová řada velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas i premiérové díly seriálu Policie Modrava, který si získal u diváků obrovskou oblibu a zlomil nejeden rekord sledovanosti. Úplnou novinkou je unikátní formát Příběhy českých zločinů, který divákům odhalí emotivní pozadí kriminálních případů. Reálné detektivní příběhy, z nichž až mrazí, vypráví lidé, kteří je skutečně prožili“.

Na podzim vám také nabídneme mimořádnou sportovní událost. V Praze se 4. října odehraje jedinečný zápas nejprestižnější hokejové ligy světa NHL, ve kterém se střetnou Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Účast českých hokejistů zaručí mimořádný zážitek a Nova Sport bude u toho! Duel zařadíme i mimořádně do vysílání TV Nova„. Klára Brachtlová a Jan Vlček, generální ředitelé skupiny Nova

Digitální portfolio skupiny Nova prochází v současné době zásadní modernizací. Postupně přidáváme divákům další možnosti, jak sledovat jejich oblíbený obsah, ať už je to HbbTV nebo mobilní aplikace. Významně také posilujeme aktivity na sociálních sítích a dále pokračujeme v úspěšném propojování televizních značek s online obsahem.

Internetový portál Nova.cz na podzim chystá již tradičně pořady z vlastní produkce. Diváci se mohou těšit na bonusové reportáže k oblíbeným pořadům TV Nova, jako například Malé lásky nebo Mise nový domov, ve kterých se dozví, jak dnes žijí hlavní hrdinové a co se u nich změnilo.

Vrcholem podzimu bude další řada show Tvoje tvář má známý hlas, v jejímž zákulisí vznikne spousta bonusových materiálů. Diváci uvidí i účinkující minulých řad, kteří je provedou zákulisím, kam se běžné oko nedostane. Exkluzivně se nova.cz bude věnovat také jubilejní patnácté sezóně oblíbených seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Speciální videoobsah vznikne i k podzimní novince Příběhy českých zločinů. Pro internetové diváky jej bude připravovat Janek Kroupa.

Oblíbený zpravodajský portál TN.cz nadále přináší aktuální informace z domova i ze světa a diváci zůstávají stále v obraze i díky stejnojmenné mobilní aplikaci, Zpravodajský portál nabízí pravidelně také speciály včetně magazínu autoTN.cz.

Foto: Petr Brodecký

You may also like...