Pizza na grilu, zeleninová a zdravá

K létu patří grilování. Jednoduchá příprava a nepřeberné množství surovin, které lze na grilu připravit, jsou jasnými důvody pro přesunutí kuchyně ven. Proč si na grilu nepřipravit třeba i pizzu?

Česká firma Pizza Natura je nováčkem na tuzemském trhu a v celém světě. Ve svém portfoliu má zatím 3 zdravé pizzy, které jsou připravované pouze ze zeleniny. Jsou tedy určené pro celiaky, lidi, kteří si hlídají příjem kalorií a všechny ty, jenž milují zdravý životní styl. Pizza Super Green obsahuje pouze 37% bezlepkové mouky. Vše ostatní je jen zelenina, sinice spirulina a řasa chlorela. Pizza Goat Beet je z červené řepy, která pizze dodává specifickou chuť a barvu. Samotný korpus zdobí čerstvé žampiony, kozí sýr, jarní a červená cibulka. Pomyslnou třešničkou na dortu je pár kapek medového balsamika, která ze zdravé červené pizzy dělá delikatesu.

Poslední v nabídce a je jediná masová verze, a to Pizza Spicy Pumpkin. Základem je dýně Hokkaido, kterou doplňuje na korpusu salám Bella Festa s nízkým obsahem tuku, vlastním sugem bez přidané soli a cukru, spoustou bylinek, rajčat, papriky, červené cibulky a mozzarelly. Nutno zmínit, že všechny suroviny tří pizz jsou vysoké kvality s maximálním zohledněním lokálnosti. Jedná se o české výrobky s italskou příchutí.

Klasicky se pizzy připravují v rozehřáté troubě a ideální dobou pečení je 8 minut. Samozřejmě záleží na typu trouby a zvoleném programu. Pizzy Natura lze ale i připravovat na grilu. Čas u pizzy na grilu se pohybuje také okolo 8 minut. Záleží na typu zařízení. Pohledem lze rozeznat, že nastal čas na vyjmutí. Pizza Natura z grilu chutná báječně. Vláčný korpus a křupavý okraj. Zdravá pizza k létu patří.

Ochutnej a pochopíš!

You may also like...