Poslední díl Evy Burešové v ZOO, prozatím

V ZOO se Eva Burešová coby Viky zmítá v nejedné nelehké situaci, a především ve složité lásce k panu soudci Petru Křížovi. A jelikož herečku čekala nádherná událost, tak s tím museli tvůrci nějak naložit. Na chvíli tedy Eva Burešová odešla ze seriálu, ale se šťastným úsměvem. Odjíždí totiž se svou láskou.

Eva Burešová je už dva měsíce šťastnou dvojnásobnou maminkou, a tak logicky musela z obrazovek a děje seriálu ZOO zmizet. A rozhodně to nebylo nešťastné loučení, jelikož její postava Viky odjíždí se svou velkou láskou Petrem (Robert Urban) do zahraničí, kde její milý dostal práci. „Samozřejmě, že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela. Dotočila jsem, ale jen na chvíli, a jelikož jsem věděla, že můj odchod není definitivní, tolik jsem to neprožívala,“ vzpomíná na den, kdy byla v ateliérech naposledy. „K tomu, že jsem odcházela s úsměvem, mi taky pomohlo to, že jsem končila kvůli krásné věci – narození syna. Moc jsem se na to těšila, a nebojte, nejsem odstřižená. S Robertem si volám poměrně často. I se Štěpánem Benonim. Ty svoje kluky kolem sebe mám.


V kontaktu se seriálem je herečka i doma, protože nevynechá jediný díl. „Samozřejmě, že se koukám. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze. Navíc, vrátím se, takže to bylo naprosto jiné loučení, než bylo ve Slunečné. Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu,“ přiznává herečka. „Jediné, co mě zamrzelo, je, že jsem se na natáčení nestihla potkat s Tomášem Klusem. Myslím, že to ale doženeme,“ slibuje seriálová Viky, která by se měla na plac vrátit, jakmile to její mateřské povinnosti dovolí. Plán je zatím po Novém roce.

Foto: FTV Prima

You may also like...