Pozvánka na tradiční Adventní den s techniky

Tradiční akce s vánoční tématikou ve Stanici techniků. Těšit se můžete rukodělné workshopy, řemeslné dílny, pečení perníčků a bohatý kulturní program. 

10. prosince proběhne ve Stanici techniků tradiční Adventní den s techniky. Akce bude opět probíhat ve venkovních i vnitřních prostorách našeho domečku. Nachystali jsme si pro vás oblíbené pečení a zdobení perníčků, nebo tvořivé dílny s vánoční tématikou.

Novinkou je potom SWAP knih a deskových her neboli burza (něco přines a něco si odnes), nebo zdobení naší tramvaje, která letos bude svítit minimálně do Tří králů. Těšit se také můžete na hudební vystoupení kapely Herky a divadelní představení staničního souboru Dramec. Stejně jako minulý rok si před tramvají zazpíváme oblíbené vánoční koledy s pěveckým sborem Sonaglio pod vedením Evy Pavelkové.

A abyste nám nezmrzli, budeme mít pro vás připravené horké nealkoholické nápoje jako na pořádném vánočním jarmarku.

Časový harmonogram kulturního programu:

14:00 Dramec
14:00 Bubenický workshop
14:30 Ateliér tvůrčího psaní
15:00 Kapela Herky
16:00 Pěvecký sbor Sonaglio
16:30 Společné zpívání koled

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6, 160 00.

You may also like...