Prague Ice Cream Festival: Milovníci zmrzliny se sejdou v Holešovicích

První letní víkend (22. a 23. 6.) se na pražském Výstavišti v Holešovicích opět sejdou milovníci zmrzliny. Koná se zde totiž 10. ročník oblíbeného Prague Ice Cream Festivalu. Součástí akce je bohatý doprovodný program pro celou rodinu zaměřený také na prevenci zdraví.

Stánky se zmrzlinou se návštěvníkům otevřou již v 10 hodin dopoledne a ti si pak po celý den budou moct vychutnávat dobroty od desítek zmrzlinářů z celé republiky i zahraničí. Ale nepůjde jenom o zmrzlinu, k dostání bude také čerstvé ovoce, alko i nealko nápoje, káva či drobné občerstvení.

Hlavním partnerem festivalu je zdravotní pojišťovna OZP, která si pro své pojištěnce připravila zmrzlinu zdarma. Po předložení průkazu pojištěnce dostanou klienti OZP dva kopečky v barvách své zdravotní pojišťovny.

Ve speciální „Zdravotní zóně“ bude pro všechny zájemce od 10 do 19 hodin k dispozici několik masérů, zdarma analýza složení lidského těla, ověřování zrakových funkcí a poradenství k naměřeným výsledkům. Na místě budou přítomni také pracovníci OZP, kteří mimo jiné poskytnou zájemcům třeba informace o benefitech a dalších výhodách. Na podiu s doprovodným programem se pak bude s pojišťovnou oba dny soutěžit o zajímavé ceny (např. 2 poukazy na masáž zdarma v masážním salónu).

Uživatelé Instagramu a Facebooku mohou na profilech zdravotní pojišťovny OZP vyhrát vstupenky na Prague Ice Cream Festival zdarma.

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě.

You may also like...