PRAGUE PHOTO SHOW 2019 – příběhy úspěšných fotografů

Dvacet jedna inspirativních příběhů v rámci talkshow, přednášek a worshopů. Máte-li rádi fotografii a zajímají vás příběhy skryté za úspěchem nejlepších českých fotografů, pak si rozhodně nenechte ujít nový festival PRAGUE PHOTO SHOW, který proběhne již 22. září v pražském divadle ABC. Jak získali renomé a vystoupili z davu? Jaká byla jejich cesta k jedinečnosti a úspěchu? O tom všem bude řeč s předními českými fotografy. Talkshow slibuje skvělý zážitek a velkou inspiraci pro všechny, kdo rádi fotografují a chtějí se fotografováním bavit.

„V dnešní technologicky vyspělé době, kdy udělat snímek se správnými parametry není pro nikoho problém, chceme lidem přiblížit svět fotografie prostřednictvím jeho osobností a jejich příběhů, které za fotografiemi stojí,“ uvedl jeden z autorů projektu Miloš Kysela. Spolu s Jaroslavem Bouzkem zorganizoval v Česku mimořádný festival zaměřený primárně na tvorbu fotografií s účastí renomovaných tvůrců.

Divadlo ABC tak bude v neděli 22. září hostit jedinečnou akci, jež u nás nemá obdobu. V nabitém programu vystoupí mnoho skvělých českých fotografů a moderátoři zajistí, aby jejich vyprávění mělo spád, vtip a energii. O svých úspěších i neúspěších a o cestě za jedinečností budou hovořit takové osobnosti, jako například Antonín Kratochvíl, Jan Saudek, Tomki Němec, Tomáš Třeštík, Jan Šibík, Martin Rak a další fotografové s jedinečnými příběhy. Fotografování divoké přírody, sportu, krajiny, ale i reportážní a komerční užitá fotografie, portrét a móda, to vše v rámci programu zazní. Jeden den informací a zážitků, které nenajdete on-line!

Součástí programu bude také soutěž o zajímavé ceny pro návštěvníky festivalu, autogramiády, a pokud byste toužili odnést si originální fotografii některého z vystupujících hostů, budete mít možnost si ji zakoupit v charitativní aukci ve prospěch Nadace Leontinka.

Nechte se inspirovat a přijďte se pobavit na festival fotografů pro fotografy i milovníky fotografie.

Program a prodej vstupenek najdete na stránce festivalu www.praguephotoshow.cz.

Cena vstupenky činí 950 Kč a každý návštěvník současně obdrží poukázku na služby společnosti Bontia v hodnotě 1000 Kč.

You may also like...