Přední český ubytovací portál Amazing Places podporuje svět bez cigaretového kouře

Přední český vyhledávač nevšedních a atraktivních ubytovacích míst Amazing Places a společnost Philip Morris ČR a.s., uzavřely exkluzivní partnerství, jehož cílem je podpora světa bez cigaretového kouře. Díky tomu lze nyní na portálu amazingplaces.cz přímo vyhledat „IQOS friendly“ pobytová místa, ve kterých je užívání bezdýmných nikotinových produktů povoleno.

Hlavním cílem dnes oznámené spolupráce je prosazování světa bez cigaretového kouře také v prostředí určeného k odpočinku. Návštěvníci portálu amazingplaces.cz si tak nyní mohou při výběru míst k pobytu zvolit jako jedno z vyhledávacích kritérií, zda jde o tzv. „IQOS friendly“ místo (viz ukázka portálu níže). Na Amazing Places jsou přitom k výběru stovky atraktivních míst a ubytovacích zařízení – od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

„Oslovila nás myšlenka světa bez cigaretového kouře společnosti Philip Morris. Vybíráme pro uživatele našeho portálu kouzelná místa, kde najdou ty nejlepší služby, nádherné prostředí, tradici, styl, vkusný design i výborné jídlo. K tomu patří i nekuřácký statut většiny z nich. Současně považujeme za důležité ukázat kuřákům, že dnes již mají alternativu v podobě bezdýmných výrobků. Proto chceme těm, kdo se rozhodli s kouřením přestat a zvolili méně rizikovou cestu k nikotinu, výběr míst k pobytu usnadnit a umožnit jim najít taková, která jsou IQOS friendly,“ řekl Petr Kotík, zakladatel Amazing Places.

Philip Morris při partnerství s Amazing Places navazuje i na zkušenosti, které při naplňování své vize budoucnosti bez kouře již získal při spolupráci s významnými českými hotely. Například v Karlových Varech, jedné z nejnavštěvovanějších turistických destinací u nás, nabízejí „IQOS friendly“ pokoje již hotely Imperial, Sanssouci Spa resort, Čajkovskij, Carlsbad Plaza nebo Grandhotel Ambassador Národní Dům.

Ukázka webu Amazing Places s filtrem nabízejícím možnost volby IQOS friendly pobytových míst

„Velice si cením toho, že skrze partnerství s portálem Amazing Places můžeme pomoci rozšířit paletu služeb, které poskytuje i uživatelům našich bezdýmných produktů. Jsem ráda, že již několik desítek kouzelných míst, která Amazing Place svým návštěvníkům zprostředkovává, se rozhodlo umožnit svým hostům užívání alternativ v podobě IQOS friendly prostředí. Naší ambicí je, aby všichni dospělí kuřáci, kteří by jinak pokračovali v kouření klasických cigaret, přešli co nejdříve na lepší alternativy a přestali kouřit ve prospěch svého vlastního zdraví, i zdraví svého okolí. Jsem přesvědčena, že i rozšiřující síť českých IQOS friendly hotelů, penziónů a restaurací jim v takovém rozhodnutí může pomoci,“ řekla Andrea Gontkovičová, generální ředitelka Philip Morris ČR a.s.

You may also like...